بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر با حمایت ایرانسل برگزار گردید

به گزارش مجله ایرکا، بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران در روزهای 11 و 12 دی ماه 1398 در دانشگاه علم و صنعت ایران در حال برگزاری است و ایرانسل به عنوان حامی اصلی در این کنفرانس حضور دارد.

بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر با حمایت ایرانسل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مهمترین محورهای این کنفرانس شامل شبکه های نسل بعد، فناوری های هسته 5G، کاربردهای بومی سازی شده ابری برای 5G، برنامه پذیری در هسته شبکه 5G، انتقال تجارت در عصر 5G، اینترنت 5G، واسط هوایی 5G و قطعات کاربر، نیازمندی های کارایی 5G، زمانبندی پروژه 5G در ایران و شبکه های تعریف شده توسط نرم افزار است و شرکت کنندگان در این کنفرانس می توانند با حضور در غرفه ایرانسل، با آخرین محصولات و خدمات ایرانسل در این زمینه آشنا شوند.

همچنین ایرانسل با حضور در پنل ویژه ای در این کنفرانس، آخرین دستاوردهای خود در زمینه فناوری نسل پنجم (5G) را با حاضران به اشتراک گذاشت.

در این پنل که مهندس مجتبی کردی، مدیر ارشد فروش سازمانی ایرانسل در آن حضور داشت، آخرین تحولات جهانی در زمینه حرکت به سوی نسل پنجم مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، در شهریور ماه سال 1396 پیروز شد برای نخستین بار در ایران شبکه کامل نسل پنج (5G) را در حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آزمایش کند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 60

به "بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر با حمایت ایرانسل برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر با حمایت ایرانسل برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید