تقوی: حذف پلی آف لیگ برتر فوتسال شتاب زده بود

به گزارش مجله ایرکا، سرپرست تیم فوتسال ستارگان ورامین با تاکید بر اینکه پلی آف لیگ برتر فوتسال دارای اشکالاتی بود از حذف شتابزده آن انتقاد کرد.

تقوی: حذف پلی آف لیگ برتر فوتسال شتاب زده بود

اکبر تقوی سرپرست تیم ستارگان ورامین در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص شرایط حضور این تیم در فصل آینده لیگ برتر فوتسال گفت: هنوز هیچ چیز تعیین نیست و وضع مالی خراب است و به همین دلیل بودجه تیم هم تعیین نیست اما به طور قطع ستارگان ورامین در فصل آینده لیگ برتر حاضر خواهد بود.

تقوی در خصوص گزینه راهنمایی این تیم تاکید نمود: هنوز برنامه ریزی زود است و هیچ تیمی استارت نزده چون آغاز فصل بعد تعیین نیست اما ما از داورزنی رضایت کامل داریم و قطعا گزینه اول ما برای فصل بعد این مربی است.

سرپرست ستارگان ورامین با اشاره به حذف پلی آف لیگ برتر فوتسال برای فصل بعد گفت: اینکه دو سال لیگ را با این شیوه برگزار کنیم و بعد تصمیم بگیرم که دیگر پلی آف اجرا نشود زیاد زیبنده نیست. قطعا پلی آف ایراداتی داشته و بهتر بود این ایرادها آنالیز و برای برطرف آن اقدام می شد.

تقوی در خصوصاین سوال که جنجال های بازی ستارگان با شهروند ساری در پلی آف سال قبل در این تصمیم دخیل بوده است اعلام نمود: هیچ ربطی ندارد. پلی آف ایراداتی داشت مثل همین که می خواستند در فرصت کم بازی ها را برگزار نمایند و ما تنها 24 ساعت بعد از بازی با شهروند در ساری بار دیگر با این تیم بازی کردیم که تنش ها را زیادتر کرد. اگر یک هفته بین این دوبازی فاصله بود آنقدر جنجال نمی شد.

سرپرست ستارگان تاکید نمود: با این قاطعیت و سرعت حرف از حذف پلی آف زدن درست نیست به خصوص که بیشتر تیم های لیگ فزونی سال قبل موافق این شیوه برگزاری بودند. جا داشت سازمان لیگ منتظر روشن شدن شرایط جام جهانی و فوتسال قهرمانی آسیا می ماند تا تکلیف زمان آغاز لیگ تعیین شده و بعد درباره پلی آف تصمیم گیری می کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 319

به "تقوی: حذف پلی آف لیگ برتر فوتسال شتاب زده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: حذف پلی آف لیگ برتر فوتسال شتاب زده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید