تمدید فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تا امشب ، تا به امروز 16.2 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب نموده اند

به گزارش مجله ایرکا، سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت با اشاره به تمدید فرصت مشمولان سهام عدالت برای انتخاب مدیریت مستقیم این سهام، گفت: تا به امروز بیش از 16 میلیون و 200 هزار نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کردند.

تمدید فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تا امشب ، تا به امروز 16.2 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب نموده اند

به گزارش خبرنگاران از فارس، حسین فهیمی از ادامه فرصت مشمولان سهام عدالت برای انتخاب مدیریت مستقیم این سهام اطلاع داد و گفت: فرآیند انتخاب مدیریت مستقیم سهام عدالت برای مشمولان فعلا تا آدینه ادامه دارد و پس از آن اعلام خواهد شد این زمان تمدید می گردد یا خیر؛ بنابراین مشمولان فرصت دارند تا آدینه با مراجعه به درگاه اینترنتی www.samanese.ir روش مدیریت مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب نمایند. در غیر این صورت روش غیرمستقیم برای آن ها انتخاب خواهد شد.

وی افزود: تا به امروز بیش از 16 میلیون و 200 هزار نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کردند.

سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت در ادامه درمورد اختلال در درگاه اینترنتی sahamedalat.ir نیزگفت: این درگاه برای دیدن ارزش واقعی سهام مشمولانی است که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده اند. این سامانه درحال توسعه است و اختلال آن رفع شده است.

براساس این گزارش، پیش ازاین فرصت مشمولان سهام عدالت برای انتخاب روش مدیریت مستقیم تا 15 خردادماه تمدید شده بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 393

به "تمدید فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تا امشب ، تا به امروز 16.2 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تا امشب ، تا به امروز 16.2 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید