توضیحات شهرداری در مورد قرار دادن نیوجرسی مقابل یک داروخانه

به گزارش مجله ایرکا، شهردار منطقه 2 تهران علت قراردادن نیوجرسی در مقابل داروخانه ای در منطقه تحت مدیریت را بدهی و عدم پرداخت عوارض مطرح کرد .

توضیحات شهرداری در مورد قرار دادن نیوجرسی مقابل یک داروخانه

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

رسول کشت پور در گفت و گو با مجله ایرکا، گفت: بارها شهرداری منطقه 2 به این داروخانه مهلت داده بود که عوارض خود را پرداخت کند.

وی با بیان اینکه داروخانه ها فعالیت رایگانی برای مردم ندارند و می بایست مانند سایر صنوف عوارض خود را پرداخت نمایند گفت: شهرداری منطقه 2 صرفا به این دلیل که این واحد، داروخانه بوده بارها به وی مهلت داده تا عوارض خود را پرداخت نمایند، اما متاسفانه با اینکه بارها به وی مهلت داده شد اما عوارض خود را پرداخت نکرد.

شهردار منطقه 2 اضافه نمود: تمامی صنوف در برابر اجرای قانون یکسان هستند و در صورتی که به قانون تمکین ننمایند در مورد آنها اعمال قانون می گردد.

وی با بیان اینکه این واحد کسبی بدهی داشته و باید برابر قانون با آن برخورد می شد، گفت: داروخانه فعالیت رایگانی برای مردم ندارد و پول داروهایش را از مردم می گیرد و با این که بارها به این واحد مهلت داده شده تا عوارض خود را بپردازد اما تمکین نشد و مردم از ما انتظار دارند که طبق ضوابط با مالکان متخلف برخورد کنیم و تفاوتی بین صنوف قائل نشویم.

به گزارش مجله ایرکا، تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که مقابل یک داروخانه در حوالی خیابان ستارخان شهرداری اقدام به نصب نیوجرسی نموده و مسئولان داروخانه از پشت نیوجرسی به فعالیت خود مشغولند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 195

به "توضیحات شهرداری در مورد قرار دادن نیوجرسی مقابل یک داروخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات شهرداری در مورد قرار دادن نیوجرسی مقابل یک داروخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید