خبر بد برای هواداران بارسلونا؛ آنسو فاتی، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان می سپارد

به گزارش مجله ایرکا، خبرگزاری خبرنگاران- مهاجم 18 ساله بارسلونا از ناحیه مینیسک زانو مصدوم شده است.

خبر بد برای هواداران بارسلونا؛ آنسو فاتی، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان می سپارد

به گزارش خبرنگاران، با اعلام وب سایت باشگاه بارسلونا، آنسو فاتی در دیدار امروز بارسلونا و بتیس دچار پارگی مینیسک زانوی چپ شده است و فرایند درمانی او در روزهای آینده معین می شود. به این ترتیب، آنسو فاتی قادر به همراهی تیم ملی اسپانیا در بازی های ملی پیش رو نخواهد بود. به گفته مارشال یورنته از موندو دپورتیوو، مدت زمان دوری فاتی چندین ماه است و به نحوه درمان و ریکاوری او بستگی دارد؛ ممکن است فاتی 1 ماه یا 2 ماه و نیم یا حتی 3 ماه از میادین دور باشد. اگر بدون عمل ریکاوری کند، یک ماه و اگر به جراحی نیاز داشته باشد، سه ماه از میادین دور خواهد بود. هر چند پزشکان معتقدند با توجه به سن کم او، فیزیوتراپی روی فاتی جواب می دهد و این بازیکن نیازی به عمل جراحی ندارد.

آنسو فاتی پس از مصدومیت از ناحیه زانو در بازی بارسلونا و رئال بتیس نیاز به عمل جراحی دارد. با تایید باشگاه بارسلونا؛ آنسو فاتی روز دوشنبه برای درمان مینیسک خود تحت عمل جراحی زانو قرار می گیرد. بلوگرانا امیدوار بود با توجه به سن پایین فاتی، این بازیکن بتواند بدون عمل از این مصدومیت ریکاوری کند اما در نهایت پزشکان بارسلونا تصمیم گرفتند در مورد او ریسک نکنند. در بیانیه باشگاه بارسلونا به مدت زمان دوری آنسو فاتی از میادین اشاره نشده اما انتظار می رود ستاره جوان بارسلونا حدود 3 ماه خانه نشین شود. گفتنی است مارکو آسنسیو به جای فاتی به تیم ملی اسپانیا برای بازی های ماه نوامبر دعوت شده است.

دیشب بارسلونا نمایشی فوق العاده مقابل بتیس ارائه داده و با پنج گل این تیم را مغلوب کرد، اما بدترین خبر برای این تیم مصدومیت آنسو فاتی از ناحیه مینیسک و دوری طولانی مدت او از میادین بود. در ابتدا به نظر می رسید آنسو فاتی می تواند تنها با گذراندن جلسات فیزیوتراپی و درمان زیر نظر پزشکان چیزی حدود دو ماه دیگر به میادین بازگشته و یارسلونا را در کوران رقابت های سخت فصل یاری کند، اما نشریه آ.اس مدعی شد معاینات امروز زیر نظر دکتر رامون کوجات، او را مجاب به تن دادن به عمل جراحی کرده است.

بدین ترتیب آنسو فاتی چیزی بین سه الی چهار ماه قادر به همراهی بارسلونا نخواهد بود و این بدترین خبر ممکن برای رونالد کومان در مقطع فعلی است. البته جراحی به معنای بهبودی کامل آنسو فاتی خواهد بود و دیگر خطراتی مانند احتمال بروز یک مصدومیت جدید در ادامه فصل این بازیکن را تهدید نخواهد کرد. همچنین امشب باشگاه بارسلونا گفت، آنسو فاتی به جراحی نیاز دارد و روز دوشنبه تحت عمل جراحی قرار می گیرد، این ستاره حداقل 3 ماه از میادین دور خواهد بود.

آنسو فاتی در روزهای ابتدایی فصل در بهترین فرم ممکن بوده و در بسیاری از بازی ها گل های مهمی برای بارسلونا به ثمر رسانده بود. بلوگرانا قصد دارد در فصل جابجایی زمستانی یک مهاجم جدید جذب کند و ممفیس دیپای در حال حاضر جدی ترین گزینه آنها محسوب می شود، اما تا آن مقطع دست رونالد کومان برای چینش خط حمله تیمش از همیشه بسته تر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 645

به "خبر بد برای هواداران بارسلونا؛ آنسو فاتی، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان می سپارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای هواداران بارسلونا؛ آنسو فاتی، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان می سپارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید