دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد منتشر شد

به گزارش مجله ایرکا، دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال1399 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ نهاده شد.

دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، سازمان سنجش آموزش کشور به متقاضیان مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی توصیه کرده است که ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی اقدام کرده و با توجه به نتیجه اعلام شده در کارنامه اعلام نتایج اولیه، کدرشته محل های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب کرده و پس از آن در فرم پیش نویس نمایند.

مجازین به انتخاب رشته پس از اطمینان از صحت رشته محل های انتخابی خود، از روز شنبه مورخ 15 شهریورماه تا روز سه شنبه 18 شهریور با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در سرانجام ثبت نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته اینترنتی ضروری می باشد) می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی (حداکثر 100 کدرشته محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته عصر روز پنجشنبه 13 شهریور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و بیش از 424 هزار داوطلب شرکت نماینده در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجاز به انتخاب رشته شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 541

به "دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید