ظرفیت پذیرش تمام دانش آموزان کنکوری در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد

به گزارش مجله ایرکا، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه این دانشگاه برای پذیرش همه افرادی که در کنکور شرکت می نمایند، ظرفیت لازم را دارد،گفت:تمام متقاضیان تحصیل در دانشگاه می توانند از جایگاه های دانشگاه علمی کاربردی استفاده نمایند.

ظرفیت پذیرش تمام دانش آموزان کنکوری در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله ایرکا، با اشاره به اینکه این دانشگاه ظرفیت پذیرش همه افرادی که در کنکور شرکت می نمایند را دارد، گفت: دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر در سال 98 نخستین خروجی از دانش آموزان آموزش و پرورش در نظام جدید را که دیگر احتیاج به گذراندن دوره پیش دانشگاهی ندارند را می تواند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کند.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند

وی اضافه کرد: متقاضیان تحصیل در دانشگاه می توانند در دوره های نظری، مهارتی و فنی و حرفه ای شرکت نمایند که این دانشگاه برای ورود همه دانش آموزان دارای ظرفیت است.از طرفی باید بگویم 80 هزار نفر از دانش آموختگان هنرستان ها ، فنی حرفه ای و کار و دانش در دانشگاه های نظری درس خوانده اند که این موضوع به تنهایی برای دانشگاه علمی کاربردی یک تهدید محسوب می گردد.

برگزاری دوره های کوتاه مدت برای دانشجویان شاغل

امید توضیح داد: دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان شاغل خود، دوره های کوتاه مدت و تک درس ایجاد نموده است که بتواند به راحتی در رشته مورد علاقه خود مهارت کافی را به دست بیاورند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 53

به "ظرفیت پذیرش تمام دانش آموزان کنکوری در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت پذیرش تمام دانش آموزان کنکوری در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید