مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال، تحمیل هزینه های سنگین

به گزارش مجله ایرکا، علاوه بر تخلفات اداری و سازمانی در پرداخت های غیر قانونی به برخی بازنشستگان و اشخاصی که انتصاب آنها به دلایل مختلف تخلف محسوب می شود برخی از مدیران فعلی این فدراسیون نیز هزینه های سنگینی از ناحیه های مختلف به این مجموعه بدهکار و بحران زده وارد می آورند.

مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال، تحمیل هزینه های سنگین

این در حالی است که فدراسیون فوتبال برای تامین حقوق و هزینه های کارمندان خودش در سرانجام سال با مسائل جدی روبرو بوده و حتی دست به دامان وزارت ورزش و جوانان شد.

در همین حال گفته می شود بعضی از مدیران بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در سال جاری و سال های اخیر که با استفاده از روابط ویژه به صورت پاره وقت و یا اصطلاحاً پروازی از شهرستان های مختلف به تهران رفت و آمد مداوم دارند حقوق ماهیانه 120 الی 150 میلیون ریال دریافت می کنند و علاوه بر این حتی اجاره بهای مسکن در نظر گرفته شده برای این اشخاص در تهران نیز که مبلغی بیش از 60 میلیون ریال است توسط فدراسیون پرداخت می شود.

با احتساب هزینه پروازهای رفت و برگشت که در بعضی از هفته ها با دو یا سه مورد نیز می رسد مجموع هزینه های جاری این اشخاص برای فدراسیون بیش از 20 میلیون تومان در ماه است.

این در حالی است که مدیرهای پروازی ذکر شده در بعضی از هفته ها حداکثر یک یا دو روز و مجموعاً 10 ساعت کاری در فدراسیون فوتبال دارند و با مشاغل متعدد خودشان در شهرستان محل سکونت نیز مشغول هستند اما همچنان برای کسب درآمد حداکثری در این مجموعه تلاش می کنند.

فدراسیون مقروضی که توان دریافت منابع ارزی خودش از فیفا و AFC را هم ندارد و برای پرداخت حقوق و مزایای کارمندان و کارکنان خودش همچنین پاداش و دستمزد اعضای تیم های ملی دچار مشکل است در همین شرایط بحرانی اقتصادی برای یک مدیر بیش از 20 میلیون تومان هزینه می کند و البته این شرایط برای بعضی از مدیران بازنشسته و غیر قانونی فعال در این فدراسیون نیز وجود دارد.

سرانجام دوره بلاتکلیف فعلی در این فدراسیون شاید حداقل موجب ایستادگی در برابر اینگونه تخلفات اداری آشکار و تاسف برانگیز شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 205

به "مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال، تحمیل هزینه های سنگین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال، تحمیل هزینه های سنگین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید