نورمحمدی: احمدزاده با شلوغ کاری پنالتی گرفت، می توانستیم مقابل استقلال هم بازنده نباشیم

به گزارش مجله ایرکا، مدافع تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است که داور ملاقات تیمش برابر سپاهان می توانست برای زردپوشان اصفهانی پنالتی نگیرد.

نورمحمدی: احمدزاده با شلوغ کاری پنالتی گرفت، می توانستیم مقابل استقلال هم بازنده نباشیم

حامد نورمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی تیمش برابر سپاهان در دربی اصفهان گفت: ما در طول 90 دقیقه یک بازی خوب و منطقی انجام دادیم و تقریباً موقعیتی به حریف ندادیم. فقط در یک صحنه سپاهان صاحب پنالتی شد که نمی توانم به صورت دقیق بگویم که تصمیم داور درست بود یا خیر.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اضافه نمود: معمولاً اگر چنین برخوردهایی در بیرون محوطه اتفاق بیفتد داوران پنالتی نمی گیرند، ولی این برخورد در محوطه جریمه بود و شاید حساسیت های خودش را داشت. فکر می کنم احمدزاده با شلوغ کاری توانست نظر داور را به سمتی ببرد که در نهایت پنالتی به ضرر ذوب آهن گرفته گردد. با این حال خدا را شکر که این پنالتی گل نشد و فرعباسی واکنش بسیار خوبی نشان داد.

نورمحمدی بعلاوه توضیح داد: ما در همین ابتدای لیگ دو بازی سنگین برابر دو مدعی قهرمانی داشتیم و البته می توانستیم مقابل استقلال هم بازنده نباشیم، ولی خدا را شکر می کنم که این بازی مهم را بردیم تا موقعیت مان را در جدول بهتر کنیم. به نظر من گرفتن سه امتیاز مقابل دو مدعی قهرمانی بد نیست.

وی در سرانجام خاطر نشان کرد: سال جاری تغییرات زیادی در این تیم اتفاق افتاده است و ما احتیاج به هماهنگی بیشتری داریم، ولی در همین آغاز لیگ هم نتایج خوبی گرفتیم و به آینده امیدوار هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1221

به "نورمحمدی: احمدزاده با شلوغ کاری پنالتی گرفت، می توانستیم مقابل استقلال هم بازنده نباشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورمحمدی: احمدزاده با شلوغ کاری پنالتی گرفت، می توانستیم مقابل استقلال هم بازنده نباشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید