نیویورک تایمز: لندن برای مقابله با کرونا آماده نیست، بیماران در حال مرگ رها می شوند!

به گزارش مجله ایرکا، منابع پزشکی انگلیس می گویند این کشور با کمبود تخت های بیمارستانی روبرو است برای مثال در یورکشایر فقط 35 تخت وجود دارد این در حالی است که انتظار می رود صدها نفر به صورت جدی بیمار شوند.

نیویورک تایمز: لندن برای مقابله با کرونا آماده نیست، بیماران در حال مرگ رها می شوند!

به گزارش گروه بین الملل مجله ایرکا، خبرنگار نیویورک تایمز در لندن در گزارشی از آمادگی انگلیس برای مقابله با ویروس کرونا آورده است: دستگاه های تنفسی پیدا نمی گردد. تخت های پزشکی ویژه قبلاً پر شده اند. برخی پرسنل بهداشتی خودشان ماسک و لباس ویژه تهیه می نمایند و اگر کرونا آن گونه که متخصان پیش بینی نموده اند گسترش یابد، پزشک ها می گویند مجبور خواهند شد مراقبت پزشکی را به کسانی اختصاص دهند که شانس زنده ماندن دارند و بیماران نحیف و در حال مرگ را رها خواهند کرد.

بر اساس آمار رسمی دولت انگلیس تا به امروز 163 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و دو نفر نیز جان خود را بر اثر این ویروس از دست داده اند.

نیویورک تایمز در ادامه گزارش خود به نقل از دکتر دومینیک پیمنتا متخصص قلب در لندن آورده است: سرویس ملی بهداشت هیچ وقت این گونه در شریط بد قرار نداشته است. سرویس ملی بهداشت نام مشترک چهار سیستم تأمین رفاه پزشکی در انگلیس است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 176

به "نیویورک تایمز: لندن برای مقابله با کرونا آماده نیست، بیماران در حال مرگ رها می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز: لندن برای مقابله با کرونا آماده نیست، بیماران در حال مرگ رها می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید