هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با کرونا

به گزارش مجله ایرکا، رییس مجلس شورای اسلامی در ملاقات وزرای کشور و بهداشت، ضمن دریافت آخرین گزارش ملی از فرایند شیوع کرونا و اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با آن، بر هماهنگی کامل و صد در صدی کلیه دستگاه ها در فاز جدید مبارزه با این بیماری تاکید نمود.

هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با کرونا

به گزارش مجله ایرکا از ایسنا، علی لاریجانی با اشاره به ضرورت هماهنگی همه دستگاه ها در موضوع مقابله و پیشگیری بیماری کرونا، گفت: تمام توان مجموعه ها در دولت و دیگر بخش ها می بایست هماهنگ شده و در خدمت یاری به جلوگیری از شیوع و ریشه کنی این بیماری درآید و گزارش اقدامات اجرا شده به مردم داده گردد.

لاریجانی آنالیز های میدانی در استان ها و دریافت بهنگام اطلاعات دقیق از نیازمندی های مردم و مراکز درمانی را لازمه تصمیم گیری هماهنگ در مقابله با کرونا دانست و اضافه نمود: تجمیع همه ظرفیت های کشور برای ارائه هر چه روان تر خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی، نیازمند دو اصل هماهنگی صد در صدی و سرعت عمل در هر دو سطح ملی و استانی است.

رئیس مجلس، ترمیم و جبران افت شماری از کسب و کارها در کشور به دلیل شیوع کرونا را ضروری دانست و تاکید نمود: حمایت از کسب و کارها در شرایط فعلی باید در ستاد مالی دولت پیگیری شده و تمهیدات ویژه و هدفمندی برای آن اندیشیده گردد.

وی همچنین با توجه به احتمال سفر بعضی از شهروندان در این ایام از وزرای کشور و بهداشت خواست تا با همکاری صداوسیما هشدارهای لازم را در این خصوص به مردم ارائه دهند.

همچنین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابتدای این ملاقات، گزارش مشروحی از آخرین تحولات در خصوص بیماری کرونا و تدابیر اجرا شده در سطح کشور به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 191

به "هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید