کرمی: هنوز فرازبام نامه انصراف از لیگ نفرستاده است، پارسایی: منتظر جلسه هیات مدیره هستیم

به گزارش مجله ایرکا، تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت هنوز نامه انصراف از ادامه رقابت های لیگ برتر هندبال مردان را به فدراسیون ارایه نکرده است.

کرمی: هنوز فرازبام نامه انصراف از لیگ نفرستاده است، پارسایی: منتظر جلسه هیات مدیره هستیم

به گزارش خبرنگاران، در حالی که تیم فرازبام خائیز دهدشت نسبت به آرای کمیته انضباطی که در مورد تساوی بازی این تیم با تیم فولاد مبارکه سپاهان اعلام شده بود اعتراض داشت و خاطرنشان کرد که در حمایت از بازیکنانش قصد کناره گیری از لیگ برتر هندبال را دارد اما هنوز نامه انصراف از لیگ را برای فدراسیون هندبال ارسال نکرده است.

باید دید در روزهای باقی مانده تا شروع مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان این تیم از ادامه مسابقات استعفا خواهد داد یا خیر.

مراد کرمی رییس کمیته مسابقات در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد انصراف تیم فرازبام خائیز دهدشت از ادامه لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: هنوز که هیچ نامه ای مبنی بر انصراف این تیم به فدراسیون ارسال نشده است .

وی در ادامه در مورد حضور تیم ها در تهران برای شروع مسابقات لیگ برتر هندبال مردان گفت: مسابقات از 14 بهمن شروع می گردد و در این دوره قرار نیست تست PCR در تهران انجام گردد. همه تیم ها در شهرهای خود تست می دهند و پاسخ آن را با خود خواهند آورد بنابراین تیم ها باید در روز مسابقه در تهران باشند.

مجید پارسایی سرمربی تیم فرازبام خائیز دهدشت نیز در این خصوص به خبرنگاران گفت: هنوز معین نیست که در این رقابت ها شرکت می کنیم یا خیر. منتظر جلسه هیات مدیره باشگاه هستیم .

وی گفت: ما گستره فعالیت مان در هندبال مختص لیگ برتر نیست. ما چند روز قبل در بخش مسابقات جوانان کشور قهرمان شدیم. تفاهم نامه همکاری با فدراسیون هندبال داریم. باید در این خصوص تصمیم بگیریم و ببینیم در این یکی دو روز چه نتیجه ای حاصل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 810

به "کرمی: هنوز فرازبام نامه انصراف از لیگ نفرستاده است، پارسایی: منتظر جلسه هیات مدیره هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمی: هنوز فرازبام نامه انصراف از لیگ نفرستاده است، پارسایی: منتظر جلسه هیات مدیره هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید