افزایش آمار دانش آموختگان جانباخته دانشگاه تربیت مدرس در سانحه هوایی

به گزارش مجله ایرکا، مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس از افزایش تعداد دانش آموختگان جانباخته این دانشگاه در سانحه هوایی تهران کی یف به دو نفر اطلاع داد.

افزایش آمار دانش آموختگان جانباخته دانشگاه تربیت مدرس در سانحه هوایی

حسین نصرتی در تبادل نظر با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته مسجل شد که دکتر فروغ خادم دانش آموخته ورودی 1384 رشته علوم گیاهی دانشکده علوم زیستی در دوره کارشناسی ارشد نیز در سانحه هوایی روز چهارشنبه جان خود را از دست داده است.

نصرتی تاکید نمود: دکتر خادم پس از دریافت دکتری در رشته ایمنی شناسی از یکی از دانشگاه های کانادا، در یکی از شرکت های کانادایی مشغول به کار بود.

وی اضافه کرد: روز چهارشنبه و در ساعات اولیه وقوع حادثه تعیین شد که یکی از دانش آموختگان این دانشگاه به نام سارا ممانی ورودی سال 1388 کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست گرایش خاک و پی که در یک شرکت حمل و نقل کانادا مشغول به کار بود از جمله جانباختگان سانحه هوایی تهران کی یف است.

به گفته وی ، تا به امروز مسجل شده که دو تن از دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس در بین جان باختگان سانحه سقوط هواپیما بوده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس در مورد زمان برگزاری مراسم بزرگداشت برای جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران کی یف، از سوی دانشگاه تربیت مدرس نیز گفت: در این زمینه تصمیمی هنوز اتخاذ نشده و باید منتظر نهایی شدن آخرین آمار قربانیان این سانحه باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 73

به "افزایش آمار دانش آموختگان جانباخته دانشگاه تربیت مدرس در سانحه هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش آمار دانش آموختگان جانباخته دانشگاه تربیت مدرس در سانحه هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید