مقالات گردشگری

نمونه جدید استارشیپ فردا آزمایش می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از فیوچریسم، به نظر می رسد اسپیس ایکس مشغول آماده سازی نمونه جدید استارشیپ در پد پرتاب است.

29 دی 1399

خبرنگاران نوزاد 2 ماهه آبدانانی در غسالخانه زنده شد

ایلام - خبرنگاران - ویدیویی در شبکه های مجازی ایلام در حال انتشار است که نشان می دهد نوزاد 2 ماهه آبدانانی پس از اعلام فوت و انتقال به غسالخانه، دوباره جان می گیرد و زنده می گردد.

28 دی 1399

مانور سیاسی ترامپ در آسمان ایران

در پی کوشش ها برای حل اختلاف قطر با سایر کشور های عربی، اخیرا روزنامه نیویورک تایمز بیان کرد مقام های آمریکایی به دنبال متقاعدکردن سعودی برای گشودن حریم هوایی خود به روی پرواز های قطری است تا حدود صد میلیون دلار درآمد ایران از این طریق را قطع نمایند.

19 دی 1399

رویای سفر توریستی به فضا محقق می&zwnjشود

شرکت اسپیس ایکس خاطرنشان کرد طبق قراردادی که با استارت آپ اکسیوم اسپیس امضا نموده است، این شرکت گردشگران، محققان، فضانوردان کشورهای خارجی و فضانوردانی که به شکل مستقل از ناسا کار می نمایند را به ایستگاه بین المللی فضایی خواهد فرستاد. این پرواز با سه...

17 دی 1399

چشم زیبای صحرا؛ جاذبه عجیب صحرای موریتانی

نحوه به وجود آمدن چشم زیبای صحرا چشم صحرا از ده ها میلیون سال همان جا بود، در صحرای موریتانی. اما تا سال 1965، کسی متوجه آن نشده بود! ما در حال صحبت از یک ضایعه زمین شناسی خاص هستیم، یک مجموعه مدور تو در تو از سنگ ها در دل صحرای موریتانی که به مانند یک چشم...

10 دی 1399

برج پیر شهریار و قلعه کوتول شاه، دو مکان تاریخی با قدمت چندصدساله

مکان های باستانی زیادی در اقصی نقاط کشور سربه فلک کشیده اند که تاریخ و رازهای زیادی را در خود پنهان کرده اند. بسیاری از این مکان های تاریخی مهجور مانده اند و کم­تر کسی حتی نامی از آن ها به گوشش خورده است. امروز می خواهیم درمورد دو مکان باستانی و تاریخی...

6 دی 1399

فال روزانه شنبه 21 مرداد 1396

فال روزانه شنبه 21 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

29 آذر 1399

صلیب سرخ: افغانستان مرگبارترین کشور جهان برای غیرنظامیان است

نمایندگی کمیته جهانی صلیب سرخ در افغانستان اظهار داشت که این کشور مرگبارترین کشور جهان برای غیرنظامیان است و زنان و بچه ها حدود نیمی از تلفات غیرنظامیان را تشکیل می دهند.

22 آذر 1399

مخالفان ترامپ، ماسک سران کشور های مختلف را به چهره زدند

خبرگزاری خبرنگاران- گروهی از معترضان به سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، ماسک سران کشور های مختلف جهان را در برابر هتل ترامپ در واشنگتن به چهره زدند.

14 آذر 1399

شاهکار گمشده داوینچی هرگز پیدا نمی گردد!

سال هاست که محققان سعی دارند شاهکار گمشده لئونارد داوینچی را کشف نمایند و حالا بعضی از کارشناسان می گویند جست و جو برای کشف این اثر هرگز سرانجام نخواهد داشت؛ چراکه این اثر از همان ابتدا وجود نداشته است.

13 آذر 1399

چغازنبیل (زیگورات چغازنبیل) کجاست؟

معبد چغازنبیل کجاست؟برای دیدن معبد چغازنبیل باید سفری به جنوب کشور داشت باشید. به دلیل نوع معماری این معبد به آن زیگورات می گویند، در استان خوزستان بین شهرهای باستانی شوش و شوشتر واقع شده است. اگر می خواهید بدانید دقیقا زیگورات چغازنبیل کجاست باید بگوییم...

12 آذر 1399

راه اندازی موزه مطبوعات در خانه دینیار

ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، راه اندازی موزه مطبوعات در خانه دینیار صورت می گیرد.

12 آذر 1399

کتاب چشم انداز ها و لندفرم های بیابانی ایران منتشر شد

خبرگزاری خبرنگاران- کتاب چشم انداز ها و لندفرم های بیابانی ایران نوشته آقای دکتر مهران مقصودی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران را انتشارات اشپرینگر منتشر کرد.

11 آذر 1399

خبرنگاران پول های انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین به سرقت رفت

تهران- خبرنگاران- حزب جمهوریخواه روز پنجشنبه اظهار داشت که 2.3 میلیون دلار از منابع انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین توسط هکرها به سرقت رفته است.

5 آذر 1399

موزه رختشویخانه؛ موزه مردم شناسی زنجان، عکس

همچنین شیوه زندگی مردم زنجان مخصوصا زنان در گذشته برایتان معرفی می گردد.علاوه بر این ها، این ساختمان معماری زیبا و خاصی دارد که بازدید از این مکان برای همه توصیه می گردد.

30 آبان 1399

هر آنچه ضروری است درباره نوا اسکوشیا کانادا بدانید

نوا اسکوشیا (Nova Scotia) یکی از استان های کانادا است که در ساحل شرقی آمریکای شمالی قرار گرفته و یکی از چهار استان اصلی کانادا (به همراه نیوبرانزویک ، انتاریو و کبک) است که در سال 1867 کنفدراسیون کانادا را تشکیل دادند.

28 آبان 1399

دو اثر مذهبی به مناسبت اربعین در البرز پاک سازی شد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز، روز سه شنبه پانزدهم مهر ماه 99، فریدون محمدی با اعلام این خبر بیان نمود: تابلوی رنگ روغن در ابعاد تقریبی 1/5×1مترمربع و تابلوی مدادرنگی در ابعاد 1×85 مترمربع به تصاویری از امام...

27 آبان 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا در خصوص تحریم 6 روسی به توافق رسید

تهران- خبرنگاران- خبرگزاری دویچه وله گزارش داد که اتحادیه اروپا در خصوص تحریم 6شهروند روسیه و یک سازمان به دلیل مسمومیت الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه موافقت نموده است.

22 آبان 1399

مهم ترین موضوع انتقال انرژی مثبت در تیم ملی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی درباره اهداف بازی های محبت آمیز پیش رو مقابل ازبکستان و اقتصادی گفت: ما کاملاً از انتظارات تمامی مردمی که نمایندگی شان می کنیم و طرفداران تیم ملی آگاهیم و برای تحقق آن...

19 آبان 1399

برنامه ششم توسعه، بیشتر آرزو نویسی است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برنامه ششم توسعه عملیاتی نوشته نشده است و بیشتر آرزو نویسی بدون توجه به ظرفیت ها بوده است، گفت: به دلیل سوء مدیریت ، فرصت های ما دارند به تهدید تبدیل می شوند.

15 آبان 1399
تعداد: (140)