ورزش و جوانان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را کسب کرد

به گزارش مجله ایرکا، بر اساس اعلام مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را بدست آورد.

ورزش و جوانان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را کسب کرد

به گزارش از ، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در نامه ای که از سوی محمد رضا فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان به حیدر علی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ابلاغ شده، آمده است: اینک که در سایه عنایت الهی و تلاش ارزشمندتان در عرصه فعالیت های پژوهشی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 پیروز به کسب رتبه برتر شده اید بدینوسیله از زحمات جنابعالی در جایگاه رئیس و همچنین اعضای محترم شورای پژوهش آن اداره کل صمیمانه قدردانی می نمایم.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: تداوم فعالیت های آن مجموعه می تواند منجر به تحقق سیاستها، رویکرد ها و دستیابی به اهداف برنامه های مطالعاتی و پژوهشی در دو حوزه خطیر ورزش و جوانان گردد.

امید است در پناه خداوند متعال همواره در انجام ماموریت های محوله پیروز و موید باشید.

اداره کل ورزش و جوانان استان فارس بنا بر اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان در ارزیابی عملکرد و رتبه بندی نهایی در سال 97 بین استان های سراسر کشور در مجموع با 1730/84 امتیاز بعد از استان آذربایجان شرقی با اختلاف اندک رتبه دوم کشور را بدست آورده و استان اصفهان در جایگاه سوم قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 180

به "ورزش و جوانان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش و جوانان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید