پیش بینی سایت عربی از گروه مرگ در قاره آسیا

به گزارش مجله ایرکا، سایت عربی بعد از نهایی شدن صعود 12 تیم به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی به پیش بینی گروه مرگ پرداخت.

پیش بینی سایت عربی از گروه مرگ در قاره آسیا

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی سایت ارزان از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت عربی کوره، مرحله ما قبل نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره اسیا به سرانجام رسید و تکلیف 12 تیم صعود نموده به مرحله نهایی انتخابی تعیین شد.

تیم های ایران، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا، عراق، عربستان، امارات، چین، ویتنام، سوریه، لبنان و عمان به دور بعد راه پیدا کردند.

به این ترتیب ایران و ژاپن در سید یک، کره جنوبی و استرالیا در سید 2، عراق و عربستان در سید 3، امارات و چین در سید 4، عمان و سوریه در سید 5 و لبنان و ویتنام در سید 6 قرار خواهند گرفت و قرار است که این تیم ها در دو گروه 6 تیمی روز سوم تیر ماه قرعه کشی شوند.

سایت عربی کوره از گروه مرگ سخن به میان آورد تا جایکه نوشت: کره جنوبی و ژاپن که معمولا از قاره آسیا به جام جهانی صعود می نمایند محتمل است که با هم همگروه شوند چرا که کره جنوبی در سید 2 است این درحالی است که ژاپن در سید یک واقع شده است و شاید این باعث گردد تا یکی از دو تیم راهی جام جهانی نگردد. تیم های سوریه، چین و ویتنام در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته اند و می توانند برای همه قدرت ها دردسرساز شوند.

این سایت عربی از قرار دریافت ژاپن، کره جنوبی، عربستان، چین، سوریه و ویتنام در یک گروه به عنوان گروه مرگ یاد کرد.

به گزارش خبرنگاران، در این صورت در دیگر گروه هم ایران، استرالیا، امارات، عراق، عمان و لبنان قرار خواهند گرفت که البته این گروه هم سخت است.

از هر گروه دو تیم به صورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و بهتر تیم سوم هم به مرحله پلی آف راه پیدا خواهد نمود و باید با نماینده کونکاکاف بازی کند. چهار سال قبل تیم های ایران، عربستان، کره جنوبی و ژاپن مستقیما به جام جهانی صعود کردند و استرالیا هم راهی پلی آف شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1024

به "پیش بینی سایت عربی از گروه مرگ در قاره آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی سایت عربی از گروه مرگ در قاره آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید