حذف بعضی از محدودیت های ثبت نام متقاضیان خودرو

به گزارش مجله ایرکا، باقری گفت: قرار شد از برنامه آینده پیش فروش محصولات، بعضی از محدودیت های ثبت نام برای فروش تعدادی از محصولات سایپا حذف گردد.

حذف بعضی از محدودیت های ثبت نام متقاضیان خودرو

به گزارش خبرنگار ، مجید باقری قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: با استمرار برگزاری طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش خودرو، بازار فروش بعضی از محصولات سایپا به آرامش و ثبات رسیده است.

وی ادامه داد: در راستای استمرار آرامش بازار و حذف رفتار های سودجویانه، در پیش فروش آینده که به زودی بخشنامه آن اعلام خواهد شد، بعضی از محدودیت های ثبت نام کاهش پیدا خواهد نمود که از جمله آن می توان به حذف الزام در رهن بودن یکساله سند خودرو ها و حذف ممنوعیت ثبت نام و صدور فاکتور نزد مجموعه های سایپا و ایران خودرو در 48 ماهه گذشته، اشاره نمود.

باقری اظهار داشت: با حذف بعضی از محدودیت هایی که در گذشته و با دستور کمیته خودرو وزارت صمت به منظور کنترل التهابات کاذب بازار خودرو اعمال شده بود، تعداد بیشتری از مردم عزیزمان امکان ثبت نام و خرید خودرو از کارخانه را خواهند داشت و این امر یاری خواهد نمود که قیمت خودرو در بازار به صورت هیجانی افزایش پیدا نکند.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش درباره تعهدات سایپا و اینکه فرایند تحویل خودرو ها به مشتریان چگونه است، اظهارداشت: گروه خودروسازی سایپا در اوایل سال 98 حدود 520 هزار دستگاه خودرو تعهد داشت که با همت مدیریت ارشد گروه، کوشش کارگران خط فراوری، شبکه تامین و سایر بخش های مرتبط پیروز شدیم فراوری خودرو را به گونه ای ساماندهی کنیم که کل تعهدات سایپا 50 درصد کاهش یافته و به حدود 260 هزار دستگاه خودرو برسد.

وی اضافه کرد: در این میان تاخیر در تحویل خودرو ها به مشتریان هم کاهش قابل توجهی داشته است و مجموعه سایپا در کوشش است تا تاخیر در تحویل خودرو ها را به حداقل برساند.

باقری درباره اینکه فروش فوق العاده که برای آن موقع 90 روزه در نظر گرفته شده است آیا با تاخیر به دست مشتریان می رسد یا خیر، گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تمام سعی ما بر این است که خودرو ها کمتر از سه ماه آینده تحویل منتخبین گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1111

به "حذف بعضی از محدودیت های ثبت نام متقاضیان خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف بعضی از محدودیت های ثبت نام متقاضیان خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید