درددل علیرضا جهانبخش: دلم برای خانواده ام تنگ شده

به گزارش مجله ایرکا، علیرضا جهانبخش پیش از 2 ملاقات پایانی در لیگ برتر انگلیس به مصاحبه با شبکه تلویزیونی باشگاه برایتون پرداخت و از بدی های عدم حضور تماشاگران در مسابقات فوتبال گفت.

درددل علیرضا جهانبخش: دلم برای خانواده ام تنگ شده

ستاره ایرانی گفت: گلزنی مقابل تماشاگران قابل قیاس با گلزنی در یک ورزشگاه خالی از تماشاگر نیست. واکنش شما و اتمسفر مسابقه پس از گل اصلا قابل قیاس نیست و کاملاً متفاوت است.

وی ادامه داد: ما همه می خواهیم مقابل تماشاگران به فزونی دست یابیم. مخصوصا در بازی مقابل منچسترسیتی که مشخصاً سخت ترین بازی ما در فصل خواهد بود. می خواهیم با برد، قدردان بازگشت آنها باشیم ولی برای این کار باید به خوبی آماده شویم.

وی ادامه داد: نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم تا تماشاگران به ورزشگاه بازگردند. البته ما 2 بازی در ماه دسامبر هم تماشاگر داشتیم. با اینکه تماشاگران در ورزشگاه نبودند ولی حمایتشان را حس کردیم و کاملا آنها پشتیبان ما بودند. اما بیایید قبول کنیم حضور فیزیکی آنها برای ما تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت.

جهانبخش گفت: دیدن آنها پس از این مدت طولانی بسیار ارزشمند است. به نظرم این بازگشت برای هواداران هم سخت بوده و فکر می کنم که دلشان برای ورزشگاه خیلی تنگ شده باشد. بازگشت هواداران به ورزشگاه مشخصاً خبری خوبی خواهد بود.

وی ادامه داد: من مدت زمانی بسیاری است که خانواده ام را ندیده ام. خیلی وقت است که دوستان نزدیکم را ندیده ام و واقعا منتظر این هستم که با تمام شدن کووید به آنها بپیوندم. ما فوتبال را داریم ولی به خانواده هایمان نیز احتیاج داریم. به افرادی احتیاج داریم تا از لحاظ ذهنی به ما یاری نمایند.

بازیکن ایرانی باشگاه برایتون انگلیس گفت: من می خواهم به همه بگویم که روزهای بد و خوب همواره وجود دارد ولی ما یاد بگیریم که همواره قدرتمند و قوی باقی بمانیم تا اینکه زندگی به حالت نرمال و طبیعی خود بازگردد. ما به دنبال این هستیم که با عادی شدن شرایط کسانی که عاشقشان هستیم را در آغوش بگیریم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 986

به "درددل علیرضا جهانبخش: دلم برای خانواده ام تنگ شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درددل علیرضا جهانبخش: دلم برای خانواده ام تنگ شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید