نازنین ملایی: نمی خواهم صرفا در المپیک باشم؛ بیشتر از خوشحالی دنبال نتیجه خوب هستم

به گزارش مجله ایرکا، تهران (پانا) - بانوی المپیکی قایقرانی ایران از انگیزه بالایش برای درخشش در توکیو و صدرنشینی در آسیا اطلاع داد.

نازنین ملایی: نمی خواهم صرفا در المپیک باشم؛ بیشتر از خوشحالی دنبال نتیجه خوب هستم

نازنین ملایی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با اشاره به کسب سهمیه اش در مسابقات انتخابی اظهار کرد: قانون فدراسیون جهانی در این دوره، پیچیدگی خاصی ایجاد نموده بود و به اعتقاد من روئینگ ایران در این رقابت ها عملکرد فوق العاده ای داشت. در صورتی که این نتایج در دور قبل به دست می آمد الان ایران با 3 قایق روئینگ در المپیک حضور داشت.

وی ادامه داد: فدراسیون برای انتخاب قایق المپیکی کار سختی پیش رو داشت و چالش بسیار دشواری بود. به هر حال گزینش و انتخاب بین دو ماده مختلف از دو جنسیت مختلف از لحاظ فنی تقریبا امکان پذیر نبود ولی در هر صورت قانون فدراسیون جهانی به این ترتیب بود و کشورهای دیگر هم همین شرایط را داشتند. ژاپن در حالی دو ماده را برای حضور در المپیک انتخاب کرد، که در هر چهار ماده انتخابی قاره آسیا، اول شده بود. فدراسیون ایران نیز باید از بین دو قایقی که از نظر فنی هیچ ارتباطی به هم ندارند و اصلا قابل مقایسه با هم نیستند یکی را انتخاب می کرد.

ملایی با اشاره به تصمیم بهمن نصیری برای کناره گیری از چالش انتخاب المپیکی روئینگ اعلام کرد: المپیک بزرگترین رویداد ورزشی و حضور در آن آرزوی همه ورزشکاران است. نصیری کار بزرگی انجام داد در حالی که تفاوتی بین ما وجود نداشت. ما هر دو می توانستیم در المپیک باشیم اما قوانین خاص این دوره انتخابی المپیک، شرایطی به وجود آورد که علیرغم اینکه در دو بخش مختلف و متفاوت رقابت می کنیم، تنها یک نفر باید در توکیو حضور داشته باشد.

وی با ابراز خوشحالی از حضورش در المپیک گفت: فرصت بسیار خوبی برایم پیش آمده که البته از ابتدای دوران ورزشی ام برای آن کوشش کردم، خیلی خوشحالم اما بیشتر از آن به دنبال کسب نتیجه خوب هستم. کوششم این است که نسبت به روئینگ سواران ایرانی که تا به امروز در المپیک حضور داشته اند نتیجه بهتری کسب کنم و در بین آسیایی ها اول باشم. نمی خواهم صرفا در المپیک حضور داشته باشم و به دریافت نتیجه خوب فکر می کنم.

ملایی درباره برنامه پیش رویش تا المپیک اظهار کرد: منتظر هستم تا فدراسیون زمان اردو را اعلام کند تا با انگیزه بیشتر تمرینات را تحت نظر آقای فرزام دنبال کنم و حتما با کوشش، با بالاترین آمادگی به توکیو اعزام می شوم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1017

به "نازنین ملایی: نمی خواهم صرفا در المپیک باشم؛ بیشتر از خوشحالی دنبال نتیجه خوب هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نازنین ملایی: نمی خواهم صرفا در المپیک باشم؛ بیشتر از خوشحالی دنبال نتیجه خوب هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید