استقلال به حاشیه های خود باخت نه به فولاد، حرف فکری درست بود

به گزارش مجله ایرکا، علی چینی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص شکست استقلال مقابل فولاد در اهواز گفت: اگر آبی پوشان در اهواز مغلوب میزبان خود شدند، این شکست محصول حاشیه هایی بود که هفته گذشته برای آن ایجاد شد و منجر به از دست رفتن تمرکز کادر فنی و بازیکنان گشت.

استقلال به حاشیه های خود باخت نه به فولاد، حرف فکری درست بود

وی اضافه کرد: یکی از بزرگترین و اصلی ترین حاشیه هایی که هفته گذشته برای استقلال شکل گرفت، مناظره جنجالی میان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سابق استقلال بود که همین حرکت به خودی خود کافی بود تا تمرکز کادر فنی و بازیکنان را بر هم بزند. چطور تیمی که چنین هفته پر تنشی را سپری کرده برای یک بازی مهم تمرکز دارد؟

مربی پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: یکی دیگر از عوامل مهم که در بر هم زدن تمرکز بازیکنان تاثیر داشت، رفت و آمدهای متعدد یکسری بازیکن به باشگاه به منظور چانه زنی برای حفظ ارقامی که چند ماه پیش بر سر آن با باشگاه به توافق رسیده و امضای دو طرف در آن موجود بود. متاسفانه موضوعی که با عنوان اصلاح قراردادها پیش آمد باعث شد تا بازیکنان هم تمرکزشان را از دست بدهند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: البته من با این حرف محمود فکری کاملاً موافق هستم که استقلال به موقع باخت و امیدوارم این شکست باعث شود تا مسئولان باشگاه، کادر فنی و بازیکنان به خود آیند.

چینی شرح داد: یکی از مهم ترین عوامل نتیجه نگرفتن یک تیم، بر هم زدن تمرکز کادر فنی است و ممکن است این اتفاقات که تمرکز فکری را بر هم می زند در هفته های پیش رو هم ایجاد دردسر کند. مثلاً در سال آخری که ما در استقلال بودیم و علیرضا منصوریان سرمربی بود، از همان هفته اول یکی از اعضای هیات مدیره مرتب بر علیه کادر فنی مصاحبه می کرد و بدون آنکه بحثی در هیات مدیره مطرح شده باشد از طرف خودش اولتیماتوم می داد که این رفتار تمرکز را از ما گرفت. امیدوارم فکری به این موضوع دچار نشود و بعضی رفتارها باعث بر هم خوردن تمرکز او از این تیم نشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 679

به "استقلال به حاشیه های خود باخت نه به فولاد، حرف فکری درست بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به حاشیه های خود باخت نه به فولاد، حرف فکری درست بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید