الدحیل 4 - استقلال 3؛ اولین شکست آبی ها در دیداری پرگل

به گزارش مجله ایرکا، خبرگزاری خبرنگاران- استقلال و الدحیل به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان مجیدی مقابل تیم قطری شکست خوردند.

الدحیل 4 - استقلال 3؛ اولین شکست آبی ها در دیداری پرگل

به گزارش خبرنگاران، استقلال و الدحیل در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم قطری پیروز شد با نتیجه 4 بر 3 استقلال را شکست دهد. با این شرایط الدحیل 7 امتیازی شده و صدرنشین گروه C رقابت ها در انتها دور رفت شد. استقلال هم با 6 امتیاز در رتبه دوم گروه قرار گرفت.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، محمد نادری(هروویه میلیچ دقیقه 59)، مسعود ریگی(مهدی مهدی پور دقیقه 50)، فرشید اسماعیلی، احمد موسوی(وریا غفوری دقیقه 50)، آرش رضاوند، ارسلان مطهری، مهدی قائدی و شیخ دیاباته

سرمربی استقلال: فرهاد مجیدی

ترکیب الدحیل: صلاح زکریا، مهدی بن عطیه، بسام الراوی، محمد موسی، سلطان آل بریک، کریم بوضیف، علی کریمی، ادمیلسون جونیور، عبدالله الاحرق، المعز علی و میشل اولونگا

سرمربی الدحیل: لموشی

شرح گل ها:

استقلال یک - الدحیل صفر (دقیقه 4: ارسلان مطهری): پاس خوب فرشید اسماعیلی به سمت راست و ارسال زیبای سیداحمد موسوی به روی دروازه با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد و توپ از کنار دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

استقلال یک - الدحیل یک (دقیقه 10: مایکل اولونگا): یک ارسال پشت مدافعین به ادمیلسون جونیور رسید و شوت این بازیکن را در ابتدا رشید مظاهری مهار کرد اما در برگشت اولونگا در مقابل دروازه خالی گل تساوی را به ثمر رساند.

استقلال یک - الدحیل 2 (دقیقه 27: مایکل اولونگا): پاسکاری مدافعین استقلال در خط دفاع و پاس مرادمند به ریگی رسید که این بازیکن در حالیکه کسی را در کنارش نداشت، روی زمین افتاد و با تصمیمی عجیب و غریب توپ را به مایکل اولونگا سپرد و او نیز در مصافی تک به تک به راحتی دروازه استقلال را باز کرد.

استقلال 2 - الدحیل 2 (دقیقه 34: شیخ دیاباته): حرکت عالی فرشید اسماعیلی و پاس در عمق این بازیکن به ارسلان مطهری رسید که مهاجم آبی پوشان نیز با یک ارسال زمینی به دهانه دروازه شیخ دیاباته را صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن از میان پاهای دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

استقلال 2 - الدحیل 3 (دقیقه 43: عبدالله الاحرق): یک ارسال از سمت چپ الدحیل به روی دروازه از تمام بازیکنان عبور کرد که در سمت مقابل به المعز علی رسید و ارسال این بازیکن در محوطه 6 قدم در حالی به عبدالله الاحرق رسید که کسی مراقب او نبود و این بازیکن گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

استقلال 3 - الدحیل 3 (دقیقه 74: فرشید اسماعیلی): کرنر ارسالی هروویه میلیچ به روی دروازه پس از خروج اشتباه سنگربان الدحیل به دیاباته رسید که ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه به ارسلان مطهری رسید و تاثیرگذاری این بازیکن و پاس او به فرشید اسماعیلی با ضربه سر این بازیکن همراه بود و این بازیکن پیروز شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

استقلال 3 - الدحیل 4 (دقیقه 85: مایکل اولونگا): یک ارسال از سمت راست به روی دروازه استقلال به اولونگا رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا، دروازه استقلال را برای بار چهارم باز کرد.

لحظات حساس:

دقیقه 19: پاس بسیار خوب قایدی به فرشید اسماعیلی رسید و ضربه چیپ این بازیکن از ارتفاع لازم برخوردار نبود و توپ در دستان صالح زکریا سنگربان الدحیل قرار گرفت.

دقیقه 24: شوت بسیار محکم و دیدنی مسعود ریگی از پشت محوطه جریمه را زکریا سنگربان الدحیل به سختی مهار کرد.

دقیقه 25: موقعیتی برای الدحیل شکل گرفت که شوت محکم المعز علی را محمدحسین مرادمند با یک تکل زیبا راهی بیرون از زمین کرد.

دقیقه 30: موقعیتی خوبی برای استقلال شکل گرفت که تکل مدافع الدحیل توپ را از روی پای قایدی زد و توپ برگشتی را نادری به روی دروازه ارسال کرد که صالح زکریا توپ را در اختیار گرفت و در ادامه از دستانش رها شد و در حالیکه چند بازیکن استقلال مترصد باز کردن دروازه خالی بودند، گلر الدحیل توپ را جمع کرد.

دقیقه 37: حرکت فوق العاده مهدی قایدی که دو بازیکن الدحیل را مقهور توانایی های خودش کرد و ارسال این بازیکن در حالی که از صالح زکریا گلر الدحیل عبور کرده بود، در دهانه دروازه و مقابل گل خالی، به دیاباته رسید ولی توپ روی پای این بازیکن جفت و جور نشد و ضربه این بازیکن در شرایطی فوق العاده به بیرون رفت که البته داور مسابقه یک کرنر به سود استقلال گفت.

دقیقه 51: پاس شیخ دیاباته در پشت محوطه به مهدی قایدی در گوشه محوطه جریمه به قایدی رسید که ضربه خطرناک این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 38: کرنر ارسالی مهدی قایدی روی نقطه پنالتی به ارسلان مطهری رسید و در حالیکه کسی از مدافعین الدحیل در کنار او نبود، مطهری با شوتی تک ضرب و روی پا دروازه حریف را به شدت تهدید کرد که صالح زکریا سنگربان الدحیل این موقعیت عالی را مهار کرد.

دقیقه 62: حرکت خوب ادمیلسون جونیور از سمت چپ با عبور او از وریا غفوری همراه بود که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی راهی بیرون شد.

دقیقه 90+2: شوت دیدنی اسماعیلی با اختلافی ناچیز از کنار دروازه الدحیل به اوت رفت تا آخرین شانس استقلال برای رسیدن به گل تساوی به هدر برود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 955

به "الدحیل 4 - استقلال 3؛ اولین شکست آبی ها در دیداری پرگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الدحیل 4 - استقلال 3؛ اولین شکست آبی ها در دیداری پرگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید