تاکسی پرنده هیوندای در 2028

به گزارش مجله ایرکا، هیوندای اعلام نموده است باتوجه به موانع و چالش های قانونی و زیرساختی، انتظار می رود این وسیله نقلیه در سال 2028 در خدمت خدمات هوایی شرکت اوبر برای جابه جایی مسافران قرار بگیرد.

تاکسی پرنده هیوندای در 2028

شرکت هیوندای درحال آنالیز ایده ای است تا بتواند وسایل نقلیه هوایی طراحی و فراوری کند. هیوندای به تازگی در یک همایش تجهیزات الکترونیک، طرح مفهومی یک تاکسی پرنده را رونمایی کرد تا بتواند از آن در همکاری با شرکت اوبر برای حمل و نقل مسافران بهره ببرد.

تاکسی هوایی مفهومی هیوندای قادر خواهد بود سرعتی برابر با 290 کیلومتر بر ساعت داشته باشد و بین 300 تا 600 متر از زمین فاصله بگیرد. به علاوه برد پرواز آن حدود 90 کیلومتر خواهد بود. نمونه های اولیه قرار است توسط خلبان ها کنترل و راهنمایی شوند، اما در نسل های بعدی قرار است مجهز به فناوری خودران شوند. این وسیله نقلیه قرار است به جای یک ملخ بزرگ، دارای چند ملخک باشد تا به این ترتیب آلودگی صوتی آن کاهش یابد.

هیوندای اعلام نموده است باتوجه به موانع و چالش های قانونی و زیرساختی، انتظار می رود این وسیله نقلیه در سال 2028 در خدمت خدمات هوایی شرکت اوبر برای جابه جایی مسافران قرار بگیرد.

منبع: فرادید
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 70

به "تاکسی پرنده هیوندای در 2028" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکسی پرنده هیوندای در 2028"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید