تست کرونای عوامل جشن سربرون در پی مبتلا شدن لاله اسکندری

به گزارش مجله ایرکا، تهیه کننده سریال جشن سربرون اطلاع داد که با ابتلای لاله اسکندری به کرونا، تصمیم گرفته اند از همه عوامل تست بگیرند.

تست کرونای عوامل جشن سربرون در پی مبتلا شدن لاله اسکندری

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سیمافیلم، حسن نجاریان تهیه کننده سریال جشن سربرون گفت: ما از ابتدا سر صحنه با رعایت پروتکل های بهداشتی کار را پیش می بردیم و از مواد ضدعفونی و ماسک استفاده می کردیم و نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت می کردیم.

وی ادامه داد: بعد از ابتلای خانم اسکندری به کرونا، تصمیم گرفتیم که با حضور پزشک در صحنه از همه عوامل تست اولیه بگیریم همچنین از عزیزانی که در دفتر حاضر هستند، تست گرفته می گردد تا اگر فرد دیگری مشکل داشت بتوانیم سریع درمان را شروع کنیم. همچنین از همه دوستانی که با خانم اسکندری ارتباط نزدیک و همکاری داشتند تست گرفتیم.

نجاریان درباره ادامه تصویربرداری سریال شرح داد: با تغییر در برنامه های سریال همچنان تصویربرداری در حال اجرا است و امیدوارم بتوانیم کارمان را ادامه بدهیم.

وی در پایان گفت: متاسفانه ویروس شایع شده و تعیین نیست خانم اسکندری سر صحنه تصویربرداری مبتلا شده باشد یا جایی دیگر. خدا را شکر خانم اسکندری حال شان خوب است و در حال درمان هستند. امیدوارم هرچه زودتر بهتر شوند و سر کار بازگردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 623

به "تست کرونای عوامل جشن سربرون در پی مبتلا شدن لاله اسکندری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای عوامل جشن سربرون در پی مبتلا شدن لاله اسکندری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید