جزئیات پذیرش دانشجوی دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش مجله ایرکا، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته وپرستوایمپلت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجوی فلوشیپ پذیرش می نماید.

جزئیات پذیرش دانشجوی دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛ دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه بر اساس ضوابط و دستورالعمل های وزارت بهداشت جهت پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته و پرستوایمپلنت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجو پذیرش می نماید.

بر این اساس علاقه مندان واجد شرایط از 24 مهر تا 24 آبان به مدت یک ماه فرصت دارند با حضور در محل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی - مدیریت امورتحصیلات تکمیلی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بر اساس اعلام این دانشگاه آزمون داوطلبان هم در اول آذر به زبان فارسی و انگلیسی و با نرم افزار Power Point برگزار می گردد و تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان و آغاز دوره آموزشی متعاقبا اعلام می گردد.

بر این اساس در رشته دندانپزشکی بیمارستانی 2 نفر، ارتوسرجری 2 نفر، پریوایمپلنت 1 نفر، جراحی ایمپلنت های پیشرفته 1 نفرو پرستوایمپلنت 1 نفر، جراحی بازسازی فک و صورت 1 نفر پذیرش خواهند شد.

طول دوره مذکور حداقل 12 ماه و حداکثر 18 ماه می باشد و اولویت پس از قبولی - در شرایط یکسان- با اعضاء هیئت علمی دانشکده های دندانپزشکی کشور است و آغاز دوره منوط به پرداخت شهریه می باشد.

رشته های تخصصی پیش احتیاج شرکت در آزمون فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی، رشته دندانپزشکی بچه ها ارتوسرجری، ارتودانتیکس - پریوایمپلنت، پریودانتیکس- جراحی ایمپلنت های پیشرفته، جراحی دهان و فک و صورت - پرستوایمپلنت، پروتز های دندانی و جراحی بازسازی فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت می باشد.

فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) جهت اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه، فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی از جمله مدارک لازم برای ثبت نام است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آبان 1400 بروزرسانی: 3 آبان 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1177

به "جزئیات پذیرش دانشجوی دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پذیرش دانشجوی دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید