سینگ: اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می دهند؟

به گزارش مجله ایرکا، بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: سرنوشت لیگ برتر در شرایطی که هر روز شماری از عزیزان را از دست می دهیم، اهمیتی ندارد.

سینگ: اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می دهند؟

امید سینگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به تعطیلی لیگ برتر فوتبال گفت: این برای اولین بار است که چنین شرایطی را تجربه می کنیم و چاره ای هم نداریم. در این شرایط تنها چیزی که اهمیت دارد جان انسان ها است و امیدوارم هر چه زودتر این بیماری از بین برود. ما هم مثل همه بازیکنان و مربیان بلاتکلیف هستیم و نمی دانیم شرایط برای ادامه لیگ مهیا خواهد شد یا خیر، ولی در حال حاضر مهمترین موضوع حفظ سلامتی افراد است.

وی ادامه داد: مردم دیگر همه چیز را رها کرده اند و شرایط خیلی بد شده است، متاسفانه هر روز تعدادی از عزیزان را از دست می دهیم و این بسیار ناراحت کننده است. خیلی ها می گویند که لیگ باید ادامه داشته باشد، من هم دوست دارم که بازی ها ادامه پیدا کند ولی به شرطی که این بیماری از بین برود. بعید است به زودی چنین اتفاقی رخ دهد و با این شرایط اصلا مهم نیست که لیگ برتر چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می دهند؟ اگر حتی یک نفر را به خاطر فوتبال از دست بدهیم چه کسی باید جوابگو باشد؟

این بازیکن یادآور شد: اگر قرار است لیگ کشوری مثل آلمان ادامه پیدا کند، به این خاطر است که آنها این بیماری را خوب مدیریت کردند. شرایط در کشور ما سخت است و فکر می کنم در حال حاضر مهمترین موضوع این است که جان انسان ها حفظ شود. فوتبال هیچ ارزشی برابر جان انسان ها ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 314

به "سینگ: اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینگ: اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید