نقره داغ سرمربی استقلالی و مجتبی حسینی با محرومیت و جریمه های سنگین

به گزارش مجله ایرکا، فدراسیون فوتبال اسامی محرومین بازی های هفته اول را معرفی کرد و مهدی رحمتی با جریمه سنگینی روبه رو شد.

نقره داغ سرمربی استقلالی و مجتبی حسینی با محرومیت و جریمه های سنگین

به گزارش خبرنگاران آنلاین، فدراسیون فوتبال ایران که ساعتی بعد از مسابقات هفته اول لیگ برتر با صدور دستور موقت، چند بازیکن و مربی را محروم نموده بود، حالا حکم نهایی را صادر کرد.

این متنی است که در خروجی وبسایت فدراسیون آمده است:

ملاقات تیم های نساجی مازندران و پیکان تهران در هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی سید مهدی رحمتی، سرمربی تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 2 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است. (با صدور این رای دستور موقت صادره به شماره 39510 ملغی می گردد)

منصور باقری، بازیکن تیم پیکان تهران به علت افترا، توهین به وسیله مصاحبه بعد از بازی به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

1907438

مسابقه تیم های پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک برگزار و از سوی مجتبی حسینی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر افترا، توهین به وسیله مصاحبه بعد از بازی نسبت به داور مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم تا انتها فصل و پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

سید مهران موسوی، بازیکن تیم آلومینیوم اراک به علت افترا، توهین به وسیله مصاحبه بعد از بازی نسبت به داور مسابقه باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی تا انتها فصل محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قطی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1402 بروزرسانی: 23 مرداد 1402 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1617

به "نقره داغ سرمربی استقلالی و مجتبی حسینی با محرومیت و جریمه های سنگین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقره داغ سرمربی استقلالی و مجتبی حسینی با محرومیت و جریمه های سنگین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید