پالیزبان: در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم

به گزارش مجله ایرکا، عضو تیم تیراندازی با کمان کشورمان گفت: فعلا در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم ولی نمی توانم تمرین حرفه ای داشته باشم.

پالیزبان: در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمدصالح پالیزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تجلیل از مدال آوران سی امین دوره یونیورسیاد گفت: برگزاری این مراسم ها باعث افزایش انگیزه می گردد و روحیه ما برای حضور در رویدادهای آینده افزایش می یابد.

وی در ادامه اضافه کرد: اگر ورزشکار مطابق رشته خودش تحصیل کند به رشد او خیلی یاری می نماید. من اگر می خواستم از ابتدا به صورت حرفه ای وارد این رشته شوم، حتما در تربیت بدنی تحصیل می کردم.

کماندار کشورمان در مورد شرایط تمرینات در رشته کامپوند، گفت: فعلا با توجه به شیوع کرونا اردوها برگزار نمی گردد. به خاطر شلوغی باشگاه ها هم در آنجا تمرین نمی کنم و بهتر هم این است که در این اماکن شلوغ حاضر نباشم. فعلا در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم ولی نمی توانم تمرین حرفه ای داشته باشم. فعلا اردوها هم برگزار نمی گردد و باید منتظر ماند تا شرایط تهران و کشور در بحث کرونا بهتر گردد.

پالیزبان در خاتمه گفت: فعلا با تصمیم فدراسیون جهانی تمام مسابقات تا شهریور ماه به صورت تعلیق در آمده است و باید منتظر ماند و دید از آن موقع به بعد چه تصمیمی گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 411

به "پالیزبان: در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالیزبان: در خانه و در فضای محدود تمرین ذهنی و بدنسازی انجام می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید