یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ

به گزارش مجله ایرکا، اگر دوست دارید جشن تولد شما یا فرزندتان رویایی باشد و نمی توانید در خصوص آن تصمیم بگیرید، تم تولد اسب تک شاخ را انتخاب کنید. این تم فوق العاده زیبا جشن تولد را خاص و خاطره انگیز می نماید. در این مطلب یاد می گیرید چگونه لوازم تولد را برای تم تولد اسب تک شاخ تهیه و تزیین کنید.

یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ

خبرنگاران | سرویس خانه داری - داشتن یک جشن تولد رویایی حتی برای یکبار در کل عمر کافی است و بسیار زیبا و جذاب است اگر از تم تولد اسب تک شاخ برای این جشن خاص و ویژه بهره ببرید. خبرنگاران با آموزش درست کردن تزیینات، کارت دعوت، هدایا و کیک و خوراکی های جشن تولد در کنار شماست تا به زیبایی تم تولد اسب تک شاخ آرزو ها را پیاده کنید و لذت ببرید.

وسایل مورد احتیاج برای درست کردن تم تولد اسب تک شاخ

 • طرح و الگو های مختلف اسب تک شاخ چاپ شده بر روی مقوا و کاغذ
 • پاکت نامه
 • مقوای طرح دار با طرح رنگین کمان
 • نخ و کاموای دو رنگ
 • نخ ابریشمی سفید
 • زرورق
 • چسب حرارتی
 • پنبه مصنوعی یا پلی استر
 • نی نوشیدنی
 • لیوان های کاغذی
 • مقوای با خط های رنگی
 • نخ ریسمان
 • کاغذ کادو هایی با طرح ابر، رنگین کمان، خبرنگاران دنباله دار
 • کاغذ و مقوا های رنگی سفید، آبی آسمانی، صورتی، بنفش و یاسی

درست کردن کارت دعوت برای تولد با تم اسب تک شاخ

1- پاکت های ساده نامه تهیه کنید، روی جلد پاکت ها را با طرح های چاپ شده اسب شاخ دار تزیین کنید. تصویر اسب تک شاخ، ابر و رنگین کمان و دیگر طرح ها را دور بر کنید و روی پاکت نامه بچسبانید.

2- مقوا های رنگی را به اندازه ای که داخل پاکت ها جا گردد ببرید، با آیتم های پرینت شده اسب تک شاخ روی مقوای های رنگی را تزیین کنید. متن دعوت تولد، مکان و تاریخ جشن تولد را روی مقوای رنگی بنویسید و داخل پاکت بگذارید.

3- اگر یک مهمان ویژه دارید، یکی از اسب های تک شاخ چاپ شده را به همراه ابر و رنگین کمان برش دهید. مقداری نخ ابریشمی را برش داده و رشته رشته کنید و با چسب به جای یال اسب بچسبانید و در پاکت مهمان ویژه جای دهید.

درست کردن کارت خوش آمد با تم اسب تک شاخ

1- با مقوا های رنگی، چسب نواری و آیتم های اسب تک شاخ اتیکت های رنگی درست کنید. بالای آن را سوراخ نموده و یک نخ برای آویز به آن وصل کنید. با زرورق یک خبرنگاران درست کنید و کارت های خوش آمد را تزیین نموده و متن خوش آمد را روی آن نوشته و به مهمانان هدیه دهید.

2- همچنین برای یادبود تولد یا گیفت تولد می توانید یک کارت پستال اسب تک شاخ آماده کنید و بعد از تولد به مهمانان هدیه دهید.

درست کردن بسته تنقلات برای تم تولد اسب تک شاخ

1- با مقوای سفید یک جعبه کوچک درست کنید. کناره های جعبه به جای مستطیلی بودن باید شکل ابری داشته باشد. روی یک نوار مقوایی سفید را با ماژیک های رنگی به شکل رنگین کمان نقاشی کنید. این نوار رنگین کمانی را به جای دسته روی جعبه مقوایی ابری بچسبانید.

2- انواع تنقلاتی که دوست دارید را درون این جعبه های ابری ریخته و روی میز قرار دهید.

درست کردن لیوان برای تم تولد اسب تک شاخ

1- تعدادی نی با خط های رنگی آماده کنید. سپس با مقوای سفید چند خبرنگاران برش دهید و دنباله های خبرنگاران را با مقوا های رنگی درست کنید. خبرنگاران دنباله دار را روی نی بچسبانید.

2- تعدادی لیوان سفید تهیه کنید. با آبرنگ لبه های لیوان را رنگ کنید. درون لیوان شربت بریزید و نی های رنگی را داخل آن گذاشته و برای پذیرایی سر میز تولد قرار دهید.

تزیین کردن کیک مناسب با تم تولد اسب تک شاخ

1- یک کیک خامه ای یا فوندانتی سفید سفارش دهید، آیتم های چاپ شده روی مقوا را دور بر کنید و روی کیک بگذارید. قسمت سینی کیک را با مقوایی که به شکل ابر برش خورده است تزیین نمایید.

2- در کنار پایه کیک مقداری پلی استر یا پنبه بریزید تا شکل رویایی ابری به خود بگیرد. داخل ابر های رویایی را با خبرنگاران هایی که به چوب های باریک وصل شده اند تزیین کنید.

درست کردن کلاه برای تم تولد اسب تک شاخ

1- با مقوای طرح دار، یک مخروط بلند و باریک درست کنید. دو گوش کوچک اسب با مقوای سفید و صورتی ببرید و در کنار کلاه باریک مخروطی بچسبانید. کناره های کلاه را سوراخ کنید و با کش باریک دور آن یک حلقه عظیم برای دور سر درست کنید.

2- این کلاه های کوچک اسب تک شاخ را به همراه سایر وسایل پذیرایی سر میز قرار دهید تا مهمان ها از آن استفاده نمایند و با تم تولد شما هماهنگ شوند.

آماده کردن سایر تزیینات برای تم تولد اسب تک شاخ

1- اسب تک شاخ چاپ شده روی مقوا را دور بر کنید، آن را روی یک خلال دندان بچسبانید و برای تزیین کاپ کیک استفاده نمایید.

2- با مقوا های رنگی ریسه تبریک تولد را بسازید و روی دیوار آویزان کنید.

3- برای کادو کردن هدیه های تولد، از کاغذ های رنگی طرح دار بهره ببرید. آیتم های لازم را برش دهید و روی کادو را با ایده هایی که در تصاویر زیر می بینید تزیین کنید.

تم تولد اسب تک شاخ را با ایده و خلاقیت های خود تکمیل کنید و از داشتن یک تولد بی نظیر و استثنایی لذت ببرید.

همچنین بخوانید: آموزش 3 مدل بادکنک آرایی برای جشن ها

برای داشتن ایده های جدید و متنوع می توانید مطلب دکور تولد با تم پری دریایی را نیز مطالعه نمایید. نظرات و دیدگاه های خود را با ما و سایر همراهان مجله خبرنگاران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

برگرفته از: Liagriffith

منبع: setare.com
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 788

به "یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ" امتیاز دهید

7 کاربر به "یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ" امتیاز داده اند | 2.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید