تصمیم مهم یحیی؛ دو ستاره نیمکت نشین می شوند

به گزارش مجله ایرکا، پرسپولیس این روز ها در فاز هجومی خود با تعدد نفرات آماده روبه رو شده است. موضوعی که اگرچه به دردسر شیرین یحیی تبدیل شده است، اما در ادامه راه می تواند برای این تیم چالش هایی به دنبال داشته باشد. در نیم فصل اول و زمانی که مهدی ترابی و مغانلو در پرسپولیس حضور نداشتند و آل کثیر هم محروم بود. مربع تهاجمی پرسپولیس با حضور امیری، عبدی، عالیشاه و پهلوان وگاهی احمد نوراللهی شکل می گرفت. اما حالا پرسپولیس دو مهاجم مدعی در ترکیب خود دارد و برای دو بازیکن کناری خط هافبک 4 بازیکن آماده در ترکیب خود دارد.

تصمیم مهم یحیی؛ دو ستاره نیمکت نشین می شوند

اگر یحیی تصمیم به بازی با دو مهاجم بگیرد در آن صورت از بین ترابی، عالیشاه، پهلوان و امیری تنها دو بازیکن فرصت بازی در اختیار خواهند داشت که البته یکی از گزینه ها قطعا مهدی ترابی خواهد بود. انتخاب بعدی یحیی هم وحید امیری بازیکن ملی پوش پرسپولیس است که حتی در تیم ملی هم کمتر دیده شده روی نیمکت بنشیند. امیری در لیگ قهرمانان در دفاع چپ به میدان رفت، اما با بازگشت سعید آقایی، امیری چاره ای جز اضافه شدن به فاز هجومی پرسپولیس ندارد.

در این صورت عالیشاه و پهلوان که نمایش بی نظیری در ماه های اخیر داشته اند به نیمکت منتقل می شوند. مگر اینکه یحیی تصمیم به استفاده از یک مهاجم در خط حمله خود بگیرد. در این صورت احتمالا شاهد زوج مغانلو و امیری در خط حمله پرسپولیس خواهیم بود تا از بین عالیشاه و پهلوان یک بازیکن به ترکیب پرسپولیس اضافه گردد و آل کثیر فعلا به روی نیمکت منتقل گردد. همه این ها در شرایطی است که یحیی، سیامک نعمتی را هم یک خط عقب تر برده تا در سمت راست خط دفاعی به جای شیری بازی کند.

باید منتظر ماند و دید در ادامه لیگ یحیی چه استراتژی برای راضی نگه داشتن بازیکنان آماده خود خواهد داشت. بازیکنانی که هر کدام از آن ها به نوعی مورد علاقه سرمربی پرسپولیس هستند، اما فعلا شرایط به گونه ای است که عملا فرصت حضور در ترکیب اصلی برای تعدادی از ان ها فراهم نیست.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 989

به "تصمیم مهم یحیی؛ دو ستاره نیمکت نشین می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم یحیی؛ دو ستاره نیمکت نشین می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید