تکلیف نیمی از آزادکاران المپیکی در لهستان روشن می شود

به گزارش مجله ایرکا، به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه کشتی آزاد ایران توانست هر 6 سهمیه بازی های المپیک را کسب کند، کادر فنی تیم ملی وارد مرحله دیگری از برنامه های خود شد که این مرحله به انتخاب نفرات المپیکی مربوط می شود.

تکلیف نیمی از آزادکاران المپیکی در لهستان روشن می شود

البته تکلیف برخی از آزادکاران المپیکی برای کادر فنی و اهالی کشتی مشخص شده، اما تصمیم نهایی برای ملی پوشان المپیکی اوزان 74، 97 و 125 کیلوگرم هنوز با اما و اگر و ابهام همراه است.

بر این اساس کادر فنی تصمیم دارد نفرات منتخب این اوزان را طی روزهای 18 تا 19 خرداد ماه در تورنمنت بین المللی لهستان به میدان بفرستد تا در نهایت به ترکیب نهایی المپیکی خود دست یابد.

بدین ترتیب قرار است یونس امامی و مصطفی حسین خانی در وزن 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی 97 در وزن کیلوگرم و امیرحسین زارع و امین طاهری در وزن 125 کیلوگرم در لهستان محک بخورند و از آخرین فیلتر انتخابی کادر فنی خارج شوند.

مطمئناً غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی و همکارانش در کادر فنی کشتی آزاد بعد از این جام بین المللی می توانند با جمع بندی و اطمینان بیشتری ملی پوشان اعزامی به المپیک را انتخاب و معرفی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 975

به "تکلیف نیمی از آزادکاران المپیکی در لهستان روشن می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف نیمی از آزادکاران المپیکی در لهستان روشن می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید