خداپرست: تعطیلی لیگ، اشتباه بود، طرفداران شهرداری ارومیه از دوم شدن خسته شده اند

به گزارش مجله ایرکا، سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: مردم از تیم شهرداری ارومیه، قهرمانی می خواهند اما شهرداری با این شیوه بازی، هرگز قهرمان نخواهد شد و من حتی شک دارم بتواند به فینال برسد.

خداپرست: تعطیلی لیگ، اشتباه بود، طرفداران شهرداری ارومیه از دوم شدن خسته شده اند

ساسان خداپرست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص نخستین سال فعالیتش در تیمی خارج از شهر ارومیه گفت: من پیش از آغاز فصل با تیم شهرداری ارومیه قرارداد بسته بودم ولی متاسفانه مرا دور زدند و با این تیم به اختلاف برخوردم. تیم والیبال شهرداری ارومیه با هزینه چند ده میلیارد تومانی، والیبال خیلی بدی بازی می نماید. با این وضع اگر این تیم قهرمان نگردد، چه کسی پاسخگوست؟!

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین ادامه داد: من هیچگونه مسئله ای با رضا تندوران، سرمربی تیم شهرداری ارومیه ندارم و روی سخن من تنها با مدیران تیم است. مربیان ارومیه ای از سال 97 به دست دو سه نفر در حال تخریب هستند. شهرداری ارومیه، هر سال حدود 20 میلیارد تومان هزینه می نماید و مربیانی را استخدام نموده که قهرمان لیگ بوده اند اما با این حال نتوانسته قهرمان گردد، پس مشکل این تیم، مربی نیست بلکه مدیران و تصمیم گیرندگان تیم شهرداری ارومیه، بی عرضه هستند.

خداپرست گفت: تیم شهرداری ارومیه در حال حاضر در مکان دوم جدول است ولی این تیم بارها در لیگ به عنوان نایب قهرمانی رسیده و مردم از دوم شدن این تیم خسته شده اند. آنها قهرمانی می خواهند اما شهرداری ارومیه با این شیوه بازی، هرگز قهرمان نخواهد شد و من حتی شک دارم بتواند به فینال هم برسد.

ملی پوش پیشین والیبال ایران توضیح داد: تیم شهرداری ورامین از 4 سال پیش و زمانی که رحمان محمدی راد به این تیم آمد با من در تماس است ولی هر بار به دلایلی نتوانستم راهنمایی تیم این تیم را بر عهده بگیرم. حتی سپاهان هم برای نخستین سال حضور در لیگ برتر به من پیشنهاد داد. پیش از این مدیران تیم های خارج از ارومیه به من انتقاد می کردند که چرا در شهر خودم تیم ندارم و مدیران ارومیه ای هم می گفتند که چرا هیچ شهری جز ارومیه مرا به عنوان سرمربی نمی خواهد؟! خاتمه، مسئولیت تیم شهرداری ورامین را باوجود بودجه پایین قبول کردم.

ساسان خداپرست در خصوص شکست 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: ما در 2 ست ابتدایی به پیروزی رسیدیم و اگر لیبرو اصلی تیم مصدوم نبود، 3 بر صفر می بردیم. لیبرو دوم تیم در ست سوم و در حالی که از حریف پیش بودیم، اشتباهی احساسی مرتکب شد و از داور کارت قرمز گرفت. توجه بازیکنان ارومیه از این لحظه متوجه این لیبرو ما شد و حدود 16 سرویس بدون بازگشت از او گرفتند. پیروزی ارومیه، کامبک نبود و این تیم اصلا خوب بازی نکرد، بلکه اشتباه ما، پیروزی را به حریف تقدیم کرد.

وی در خصوص تعطیلی لیگ به علت شرکت تیم فولاد سیرجان در مسابقات باشگاه های دنیا گفت: تعطیلی لیگ، اشتباه بود. می شد بازی های 2 تیم را برگزار نمی کردند و بقیه تیم ها بازی می کردند. البته برای تیمی مثل ما که در نیمه پایینی جدول است، تعطیلی لیگ، فرصتی است که به مرور تاکتیکی بپردازیم و مصدومان تیم هم مداوا شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1258

به "خداپرست: تعطیلی لیگ، اشتباه بود، طرفداران شهرداری ارومیه از دوم شدن خسته شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداپرست: تعطیلی لیگ، اشتباه بود، طرفداران شهرداری ارومیه از دوم شدن خسته شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید