در آن چند ساعت در میلان چه گذشت؟؛ باورم نمی شد با طارمی این کار را نمایند ، ایتالیا هم آماده آمدن مهدی بود...

به گزارش مجله ایرکا، خبرنگار تخصصی باشگاه میلان ایتالیا اتفاقات یک ساعت اخیر درباره عدم حضور مهدی طارمی در میلان را باورنکردنی توصیف کرد.

در آن چند ساعت در میلان چه گذشت؟؛ باورم نمی شد با طارمی این کار را نمایند ، ایتالیا هم آماده آمدن مهدی بود...

به گزارش خبرنگاران، باشگاه میلان ایتالیا پس از جلسه هماهنگی نسبت به پذیرش شروط باشگاه پورتو پرتغال قصد داشت صبح امروز مهدی طارمی را به عنوان خرید نو خود با قراردادی سه ساله معرفی کند.

با این حال باشگاه میلان ایتالیا صبح امروز بر سر اتفاقاتی غیر منتظره تصمیم خود مبنی بر عدم جذب طارمی را به استفانو سرمربی روسونری اعلام می نماید.

آنها با وجود اینکه پیشنهاد ابتدایی پورتو را پذیرفته بودند و برای دستمزد طارمی نیز به توافق رسیده بودند تغییر عقیده دادند تا طارمی چمدان های خود را بار دیگر برای ماندن در پورتو پرتغال باز کند.

متئو مورتو خبرنگار فوتبال ایتالیا که به طور تخصصی با باشگاه میلان در ارتباط تنگاتنگ است در مصاحبه با ورزش سه واژه هایی همانند 《از این بدتر نمی شد، 《میلان آماده آمدن مهدی بود》و .... استفاده کرد.

مورتو درباره تغییر نظر مدیران باشگاه میلان گفت: حقیقت این بار چیزی نیست که بخواهد شامل باشگاه پورتو گردد. همه چیز به میلان بستگی داشت. آنها دیشب به من گفتند طارمی در حال آمدن است اما امروز صبح همه چیز برای میلان تغییر کرد.

خبرنگار فوتبال ایتالیا توضیح داد: هیچ چیز بدتر از این نمی شد. من از این اتفاق خیلی عصبانی هستم. میلان نخواست طارمی را بگیرد. قبلا پورتو نمی خواست اما وقتی اصرار ما(میلان) را دید نظرش را عوض کرد و پذیرفت.

مورتو درباره تصمیم نو میلان گفت: آنها برای پولی کامل شرح داده اند که روی ساختار دیگری تمرکز خواهند کرد. هیچ شرح اضافی درباره عدم جذب طارمی به هیچ کس نداده اند مهدی دستمزد بالایی نمی خواست. این را واضح می دانم.

او در انتها این گفت و گو گفت: می دانم در ایران خیلی ها منتظر این انتقال بودند اما بدانید ایتالیا هم آماده آمدن مهدی بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 شهریور 1402 بروزرسانی: 9 شهریور 1402 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1624

به "در آن چند ساعت در میلان چه گذشت؟؛ باورم نمی شد با طارمی این کار را نمایند ، ایتالیا هم آماده آمدن مهدی بود..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در آن چند ساعت در میلان چه گذشت؟؛ باورم نمی شد با طارمی این کار را نمایند ، ایتالیا هم آماده آمدن مهدی بود..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید