رئیس سازمان سینمایی کیست؟

به گزارش مجله ایرکا، حدس ها درباره انتخاب رئیس سازمان سینمایی همچنان ادامه دارد و هنوز معلوم نیست که متولی سینمای ایران چه کسی خواهد شد.

رئیس سازمان سینمایی کیست؟

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، برآورد ها درباره انتخاب رئیس سازمان سینمایی همچنان ادامه دارد و هنوز معلوم نیست که متولی سینمای ایران چه کسی خواهد شد.

طی هشت سال گذشته و فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم، لجام گسیختگی در سینمای ایران و فراوری آثار مبتذل، موجب نگرانی اهالی اقلیم فرهنگ و هنر شد. فراوری آثار سینمایی در عناد با مبانی دینی و انقلاب اسلامی و تعارض با نظام جمهوری اسلامی، برتری یافت تا آنجا که سیمای جمهوری اسلامی علنا برای نمایش فیلم های ایرانی دچار مضیقه شد.

با شکل گیری دولت سیزدهم و انتخاب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حالا انتظار این است که مدیری متدین و انقلابی به همراه گروهی از برترین مدیران سینمای انقلاب سکان راهنمایی و مدیریت سینمای ایران را برعهده گیرند. باید منتظر مدیریت کسی بود که کارنامه روشنی در حوزه سینمای اندیشه و انقلاب دارد و برای اکنون و آینده سینمای ایران برنامه جامع و مشخص پیش رو می گذارد. در این میان بی شک برای افراد مرتبط با حلقه انحرافی تا مدیری فرهنگی که عرصه را برای فیلمسازی و دریافت بودجه های نجومی فراهم ساخت؛ جایی نیست. کم نیستند هنرمندان انقلابی توانمندی که می توانند سفینه سینمای ایران را در مسیری آرام و منطقی قرار دهند. کسانی که دارای نقشه راه هستند و در حوزه تعامل با بدنه سینمای کشور توانمندند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1148

به "رئیس سازمان سینمایی کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان سینمایی کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید