مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند

به گزارش مجله ایرکا، جهانگیر قاسمی گفت: پس از اینکه با نظر پزشکان محسن را به خانه خودمان در بروجرد بردیم دوباره او را به بیمارستان لاله آوردیم و شرایطش مثل قبل است و تعریفی ندارد.

مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند

او ادامه داد: واقعاً الان درد ما یکی نیست و علاوه بر اینکه پسرم را از دست داده ام، ضاربان نیز از همان اول با وثیقه 90 میلیون تومانی آزاد شده اند و این موضوع خانواده ما را زجر می دهد.

قاسمی اضافه کرد: فیلم دوربین مدار بسته کمپ ترک اعتیاد که توسط آقایان صاحب کمپ حذف شده بود را توسط پلیس فتا بازیابی کردیم که پسرم را مثل داعشی ها کتک زده اند و چند هفته پس از دیدن فیلم ها فقط کار خانواده ما گریه و زاری بود.

او با تاکید بر اینکه ضاربان پسرم از داعشی ها هم بدتر هستند، اضافه کرد: شاهد داشته ایم، فیلم ها، نامه پزشکی قانونی، صورت جلسه پاسگاه و...، اما با این حال سه ضارب فقط وثیقه 90 میلیون تومانی برای هر سه نفر گذاشته اند.

پدر محسن قاسمی تاکید کرد: مگر می شود با این همه مدرک این سه ضارب آزاد شوند؟ آیا این حق قهرمان مملکت است که این گونه او را کتک بزنند و حقش هم پایمال شود؟

او گفت: از رئیس قوه قضائیه و مسئولان قضائی استان توقع داریم که به این پرونده ورود کنند و اجازه ندهند حق پسرم ضایع شود و ضاربان به سزای عملشان برسند. واقعاً درد ما بیشتر می شود وقتی فیلم های کتک خوردن پسرم را می بینیم و از طرفی ضاربان با خیال راحت آزاد هستند.

محسن قاسمی که سابقه قهرمانی آسیا در وزن 75 کیلوگرم و قهرمانی جام جهانی کشتی فرنگی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد، 10 بهمن برای ترک اعتیاد به کمپی در بروجرد می رود که طبق گفته خانواده اش در آنجا مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و به کما رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 395

به "مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید