مربی آلومینیوم اراک: مرادی داور را مجاب به اخراج منصوریان و خطیبی کرد، او باعث تنش های آخر دربی شد

به گزارش مجله ایرکا، آقای مرادی! چرا اول بازی روح و روان بازیکن ما را به هم می ریزی؟ او از زمین تا دم رختکن ما دوید و گفت کارت بازی حسن پورحمیدی را بدهید، حق ندارد بازی کند. در آن لحظه تیم تراکتور هم داشت گرم می کرد، مرادی به دروازه بان ما گیر داده بود، گفتم این کار را نکن. او می گفت دروازه بان شما باید زودتر زمین را خالی کند.

مربی آلومینیوم اراک: مرادی داور را مجاب به اخراج منصوریان و خطیبی کرد، او باعث تنش های آخر دربی شد

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در دربی که 3 بر 2 برنده شدیم و فغانی داوربود، جلال مرادی باعث تنش های آخر بازی شد.

محمد خرمگاه در گفت وگو با فارس، در مورد اظهارات جلال مرادی علیه علیرضا منصوریان در برنامه زنده تلویزیونی به خاطر اتفاقات و حواشی که در بازی مقابل تراکتور رخ داد، گفت: متاسفانه جلال مرادی که دم از عدالت و چیزهایی می زند که نشان داد ندارد. مرادی می گوید علیرضا منصوریان دروغ گفته اما بر اساس آنچه که با گوش خودم شنیدم، مرادی خلاف واقع می گوید.

وی افزود: آقای مرادی! چرا اول بازی روح و روان بازیکن ما را به هم می ریزی؟ او از زمین تا دم رختکن ما دوید و گفت کارت بازی حسن پورحمیدی را بدهید، حق ندارد بازی کند. در آن لحظه تیم تراکتور هم داشت گرم می کرد، مرادی به دروازه بان ما گیر داده بود، گفتم این کار را نکن. او می گفت دروازه بان شما باید زودتر زمین را خالی کند. البته حرفش هم غیرمنطقی نبود. می گفت داوران توپ ها را می خواهند، گفتم عیبی ندارد. چند توپ را ببرید، چند توپ هم دست ما باشد که با لحن تندی گفت نخیر آقا!

مربی تیم آلومینیوم اراک شرح داد: متاسفانه مرادی زیادی به خودش مطمئن است. فکر می کند خیلی قاطع است. شما ناظر بازی هستی، باید مدیریت و بزرگ تری کنی، نه اینکه خودت باعث تنش بشوی. همین حرف ها را به خودش هم زدم.

وی در مورد اینکه چرا مرادی قصد داشت کارت بازی حسن پورحمیدی را ضبط کند، گفت: حرفش این بود که به دروازه بان ما گفته از زمین خارج شود اما او بیرون نیامده، مرادی می گفت حرف گوش نکرده، کارتش را بدهید. او حق بازی ندارد!

خرمگاه با اشاره به برخورد با دروازه بان تیم آلومینیوم عنوان نمود: حتی با اینکه حق با پورحمیدی و مربی دروازه بان های ما بود، با دروازه بان مان برخورد تندی داشتم تا مدیریت کنم و تنش ایجاد نشود. بازیکن ما قبل از بازی با چشم گریان لباس عوض کرد. آقای مرادی! اگر وجود داری دروغ نگو. از شما بعید است. دم از همه چیز می زنی اما در برنامه زنده تلویزیونی دروغ می گویی. این حرف ها را رو در روی من بگو تا بگویم دروغ می گویی. اگر حرف های منصوریان رکیک بود آیا از تلویزیون پخش می شد؟ کدام صحبت منصوریان در برنامه بوق خورد؟ حداقل با خودت روراست باش. شما حرف خلاف واقع می زنی، گفتی کارت بازی بازیکن را بدهید، بعد در تلویزیون می گویی من چه کاره هستم؟! شما باعث شدید دو سرمربی تیم ها اخراج شوند.

وی در مورد جر و بحث منصوریان و خطیبی و اخراج آن ها توسط داور گفت: قبل از شروع نیمه دوم و حضور بازیکنان در زمین دیدم منصوریان مشغول صحبت با داوران است. در این لحظه برای رسول خطیبی شائبه ایجاد شد، اما در ملاء عام چه کار می شود کرد و چه می شود گفت؟ خطیبی ناراحت شد، صحبت هایی مطرح شد و بین دو سرمربی اختلاف به وجود آمد که منصوریان هم دیشب بابت این اتفاق عذرخواهی کرد. با سعه صدر می توان مدیریت کرد تا این اتفاقات پیش نیاید. حالا این اتفاق افتاده، ناظر بازی نباید بنزین روی آتش معرکه باشد. اما مرادی روی این آتش بنزین ریخت و آن را شعله ورتر کرد.او به داور گفت این ها (سرمربیان آلومینیوم و تراکتور) را بیرون کن. او در اخراج سرمربیان نقش داشت و داور را به این کار مجاب کرد.

مربی تیم آلومینیوم اراک شرح داد: من می گویم کار منصوریان و خطیبی اشتباه بوده و حق شان هم اخطار بود اما چرا ناظر بازی باعث تنش می شود؟ شهامت داشته باش و حرف هایی که به من زدی را گردن بگیرد. این کارها زشت است.

وی در مورد اینکه مرادی معتقد است سرمربی آلومینیوم هم توهین کرده، گفت: تا به حال این حرف را جایی نگفته ام اما حالا که این طور صحبت کرده من هم می گویم؛ اگر لازم باشد به کمیته انضباطی می روم و در روی خودش بی احترامی هایی که به منصوریان کرد و گفت فلان فلان شده و ... را شهادت می دهم. او توهین می کرد. نمی دانم آیا منصوریان توهینی انجام داده یا نه اما بعد از اخراجش مرادی به او توهین کرد که من این ها را در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی می گویم.

مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: تا به حال به خاطر انسانیت این حرف ها را نزده بودم. در ناراحتی ممکن است هزاران حرف زده شود. من از مرادی کوچک تر هستم و این حرف ها را پیش خودم مدیریت کردم اما حالا که این صحبت ها را عنوان نموده من هم همه چیز را می گویم.

خرمگاه در مورد شکایت منصوریان از جلال مرادی بیان داشت: اطلاع خاصی از این شکایت ندارم اما دیشب قبل از برنامه با هم صحبت کردیم. در جریان اینکه قرار است در برنامه صحبت کند نبودم اما به من گفت که از مرادی شکایت کردیم. دیشب به منصوریان گفتم اگر امکان دارد این مسأله را مدیریت کن تا جمع شود و وارد شکایت کشی نشویم و پس از آن دیدم که در برنامه تلویزیونی این اتفاقات افتاد.

وی گفت: امیدواریم کمیته های انضباطی و اخلاق به این مسائل رسیدگی کنند. لازم است دربی که 3 بر 2 برنده شدیم اشاره کنم. در آن بازی علیرضا فغانی بچه محل عزیز من داور بازی بود. مرادی باعث تنش های روی نیمکت در آخر بازی شد. تا به حال در مورد این موضوع جایی صحبت نکرده بودم. آقای مرادی! اگر می خواهی بزرگ تری کنی و مدیر باشی، خودت را مدیریت کن. این کاری که شما می کنی، هر انسانی می تواند کنار زمین انجام دهد. به دنبال چه هستی؟ شو و نمایش؟!

مربی تیم آلومینیوم اراک افزود: در آن بازی مرادی با من برخورد تندی داشت. ما به خاطر فشار بازی از روی نیمکت بلند می شدیم. آمد و با لحن تند گفت؛ برو بنشین آقا! او حتی به سینه من زد که از او خواستم این کار را نکند! اگر دروغ می گویم از خودش بپرسید. بعد از این موضوع هم اشکان خورشیدی به سراغ من آمد گفت الان فغانی را صدا می کنم شما را اخراج کند و این اتفاق هم افتاد. ناظر بازی را به خاطر مدیریت بازی کنار زمین می گذارند و نباید این طور باشد که خودش آتش معرکه شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1030

به "مربی آلومینیوم اراک: مرادی داور را مجاب به اخراج منصوریان و خطیبی کرد، او باعث تنش های آخر دربی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی آلومینیوم اراک: مرادی داور را مجاب به اخراج منصوریان و خطیبی کرد، او باعث تنش های آخر دربی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید