نگاهی به رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه در شبکه پرس تی وی

به گزارش مجله ایرکا، بحث و آنالیز درخصوص رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه و نگرانی ها پیرامون آزمایش احتمالی هسته ای ترامپ در برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی صورت می گیرد.

نگاهی به رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه در شبکه پرس تی وی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی ضمن مروری بر گزارش های رایزنی نهادهای امنیتی ملی آمریکا برای انجام یک آزمایش هسته ای در آینده نزدیک به واکاوی کوشش های ترامپ برای اجرای این آزمایش هسته ای و قدرت نمایی برای کشورهایی همچون چین و روسیه می پردازد.

این برنامه در ادامه با نگاهی به ادعاهای دونالد ترامپ درخصوص آزمایش های هسته ای چین و روسیه، واکنش روسیه و چین در قبال ادعاهای ترامپ و پیامدهای آزمایش احتمالی هسته ای آمریکا در بی ثباتی دنیا را مورد بحث و گفتگو قرار می دهد.

بخش دوم این برنامه به انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا و نگرانی های ترامپ از عدم پیروزی و انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور آمریکا اختصاص دارد.

در این بخش، اقتصاد آمریکا و وعده های انتخاباتی ترامپ مبنی بر بهبود شرایط مالی پس از انتخابات 2020 مورد واکاوی قرار گرفته و چالش های پیش روی ترامپ برای پیروزی در انتخابات آینده آنالیز خواهد شد.

همچنین در این زمینه با اشاره به تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر انتخاب رای دهندگان در آمریکا، نتایج نظرسنجی ها از جمله عدم اعتماد 62 درصد آمریکایی ها به صحبت ها و اطلاعاتی که ترامپ درخصوص ویروس کرونا و شرایط این کشور ارائه می دهد، مورد بحث و گفت و گو قرار خواهد گرفت.

ما مردم شنبه 10 خرداد ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می گردد. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:03 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 392

به "نگاهی به رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه در شبکه پرس تی وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه در شبکه پرس تی وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید