اخبار اقتصادی

ارزشمندترین استارت آپ های جهان در 2020

یک شرکت بزرگ اعلام کرده است که انتظار دارد شرکت های کوچک زیرمجموعه اش در دو فصل آینده 30 درصد درآمدشان را از دست بدهند و ناچار به کاهش هزینه های جاری شان بشوند.

9 خرداد 1399

خبرنگاران استعفای مقام ارشد اروپایی در واکنش به ناکامی اروپا در مهار کرونا

تهران- خبرنگاران- مائورو فراری رییس شورای تحقیقات اروپایی روز گذشته به دلیل نومیدی از عملکرد سیستم خود در مقابله با گسترش کرونا در قاره سبز استعفا داد.

7 خرداد 1399

تاثیرات مثبت استفاده از تورهای مسافرتی

امروزه با توجه به بالا رفتن سطح توقع مسافران در گردشگری و همچنین وجود پکیج ها و انتخاب های زیاد در تورهای زمینی و هوایی و اشاره به این نکته که شرایط مالی و معیشیتی مردم از حال و روز خوبی برخوردار نیست بیشتر همسفران دنبال تجربه استفاده از بهترین تور با...

6 خرداد 1399

آلمان و فرانسه شرایط قرمز اعلام کردند

ایرنا نوشت: آلمان و فرانسه به عنوان دو قدرت مالی عظیم اتحادیه اروپا از شروع دوره رکود سنگین در پی طولانی شدن بحران کرونا در این کشورها خبر دادند.

5 خرداد 1399

700 هزار حقوق بگیر در آمریکا بیکار شدند

وزارت کار آمریکا گفت لیست حقوق بگیران در این کشور در ماه مارس 701 هزار نفر کاهش یافته است.این اولین بار از سپتامبر 2010 است که لیست حقوق بگیران در آمریکا پایین می آید.

4 خرداد 1399

بازسازی واحدهای مسکونی دشتستان 75 درصد پیشرفت دارد

خبرنگاران: رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: بازسازی واحدهای مسکونی منطقه زلزله زده دشتستان 75 درصد و واحدهای تعمیراتی 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

2 خرداد 1399

متوسط قیمت اجاره خانه ویلایی و دوبلکس در تهران چقدر است؟

همان طور که می دانید درگذشته بیشتر خانه ها، ویلایی یک طبقه و دوبلکس دوطبقه، با متراژهای بسیار زیاد بودند، اما با افزایش جمعیت و تمایل به شهرنشینی، تراکم جمعیت در شهرها به شدت زیاد شد و به علت کمبود اراضی، آپارتمان ها و آسمان خراش های چندطبقه ساخته شدند...

1 خرداد 1399

رویترز افشا کرد: ترامپ درباره عربستان تصمیم گرفته است

ایرنا نوشت: درحالی که عربستان برای شروع مرحله تازه جنگ نفتی با روسیه آماده شده است، آمریکا از اتحاد نفتی با سعودی ها منصرف شد و ریاض و مسکو را به گفت وگو فراخواند.

31 اردیبهشت 1399

کلوپ حق دارد؛ برگزاری لیورپول-اتلتیکو جنایت بود

کارلو آنچلوتی هم معتقد است که در شرایط گسترش ویروس کرونا در اسپانیا و اروپا، ملاقات برگشت لیورپول و اتلتیکو نباید برگزار می شد.

31 اردیبهشت 1399

آمریکا معافیت های هسته ای ایران را 60 روز دیگر تمدید کرد

به گزارش تجارت نیوز، مورگان اورتاگس شامگاه دوشنبه در بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد گسترش مداوم فعالیت های هسته ای ایران قابل قبول نیست. اخاذی هسته ای رژیم از بزرگترین تهدیدات برای صلح و امنیت بین المللی است.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران معاون استاندار ایلام: اداره های دولتی تعطیل نیستند

ایلام - خبرنگاران - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت: تمام دستگاه های اداری دولتی استان شنبه نهم فروردین باز است و کارکنان این دستگاه ها جوابگوی مراجعان احتمالی خود هستند.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سازمان ملل بر ضرورت لغو تحریم کشورها برای مبارزه با کرونا تأکید کرد

تهران-خبرنگاران- استفان دوجاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد آدینه شب گفت: باید تحریم کشورها برای مقابله با ویروس کرونا برداشته گردد.

28 اردیبهشت 1399

آمریکا با آزاد کردن دارایی های ایران در بحران کرونا موافقت کرد؟

وب سایت واشنگتن فری بکن بامداد شنبه نهم فروردین ماه به نقل از وزارت خارجه آمریکا نوشت که واشنگتن در شرایط بحرانی کرونا با آزاد کردن دارایی های نقدی ایران موافقت نکرده است.

27 اردیبهشت 1399

ارتباط دانشگاه با صنعت سیستماتیک نیست، دانشگاه می تواند نیازهای صنعت را برآورده کند

یک استاد نخبه دانشگاه آزاد اسلامی معتقد است که ارتباط دانشگاه با صنعت سیستماتیک نیست.

25 اردیبهشت 1399

ذخیره بیش از 125 هزار نمونه خون بند ناف در بن یاخته های رویان، پتانسیل درمان بیش از 80 بیماری

مدیر عامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان گفت: 120 هزار نمونه در بانک خون خصوصی بند ناف رویان و 5100 نمونه در بانک عمومی بند ناف رویان ذخیره شده است.

22 اردیبهشت 1399

حجم زیاد تبلیغات در پایتخت 6 از کجا نشأت می گیرد؟

اولین قسمت از سریال پایتخت درحالی روی آنتن رفت که حجم زیاد تبلیغات تلویزیونی در حین پخش آن غیرمعمول به نظر می رسید.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سازمان های مردم نهاد کردستان پیشگام درخواست برطرف تحریم های ایران شدند

سنندج - خبرنگاران - سازمان های مردم نهاد کردستان با پیشنهاد مجمع جوانان این استان پیشنویس درخواستی به دبیرکل سازمان ملل متحد را تهیه نموده و از سازمان های مردم نهاد کشور هم خواستند، آن را امضا نمایند.

19 اردیبهشت 1399

رایزنی ظریف و همتای کنیایی درباره شیوع جهانی کرونا و تحریم های آمریکا

در رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و کنیا درباره شیوع جهانی کرونا، نقش مخرب تحریم های آمریکا در جهت مقابله با کرونا در ایران و مسائل انسانی مربوط به زندانیان مصاحبه شد.

19 اردیبهشت 1399

مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال، تحمیل هزینه های سنگین

به گزارش خبرنگاران، علاوه بر تخلفات اداری و سازمانی در پرداخت های غیر قانونی به برخی بازنشستگان و اشخاصی که انتصاب آنها به دلایل مختلف تخلف محسوب می شود برخی از مدیران فعلی این فدراسیون نیز هزینه های سنگینی از ناحیه های مختلف به این مجموعه بدهکار و بحران...

16 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تامین اقتصادی فرابورس برای درمان بیماری کرونا

تهران - خبرنگاران - فرابورس ایران در نامه ای اعلام نموده که در نظر دارد منابع اقتصادی مورد احتیاج جهت پیشگیری، درمان و تحقیق در زمینه بیماری کرونا را تامین کند.

16 اردیبهشت 1399
تعداد: (69)