اخبار اقتصادی

اوپک تقاضای کمتری برای نفت پیش بینی کرد

اوپک در جدیدترین گزارش ماهانه خود پیش بینی کرد تقاضای جهانی برای نفت در سال 2020 تحت تاثیر پیامدهای شیوع ویروس کرونا، به میزان چشمگیری بیشتر از میزانی که پیش از این پیش بینی شده بود کاهش پیدا خواهد نمود و احیای آن در سال آینده بسیار کندتر از انتظارات قبلی...

6 آبان 1399

دستمزدها در ژاپن برای پنجمین ماه متوالی سقوط کرد

گزارش جدید رسمی دولت ژاپن نشان داد با تداوم تاثیر پاندمی کرونا، دستمزد های واقعی در ماه جولای برای پنجمین ماه متوالی، افت نموده اند.

5 آبان 1399

قیمت 10 محصول پرمصرف میادین میوه و تره بار تهران

سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت 10 محصول پرمصرف میادین میوه و تره بار را اعلام نمود.

3 آبان 1399

روش های پس انداز کردن پول؛ چگونه پول پس انداز کنیم؟

اگر چه خرج کردن پول جذابیت زیادی دارد و شاید در شمار یکی از هیجان انگیزترین تفریحات به شمار رود؛ اما پس انداز کردن پول نیز در جای خود مهم است و باید به شکلی در اولویت قرار بگیرد.

1 آبان 1399

10 مزیت اقامت در ترکیه و ویژگی های پاسپورت ترکیه

سفر بدون دریافت ویزا به کشورهای مختلف یکی از مهم ترین معیارهای دریافت پاسپورت هر کشوری در سراسر دنیا می باشد و متقاضیان معمولا به دنبال کسب پاسپورت های کشورهایی می باشند که بیشترین ارزش و اعتبار را در سطح دنیا دارند. با دریافت ویزای ترکیه و پاسپورت…

30 مهر 1399

آشنایی با مرکز خرید لاهیجان

مراکز خرید لاهیجان ، فرصتی برای گشت و گذار در شهری را پدید می آورند که پر از جاهای دیدنی و تفریحی است. همراه ما در خبرنگاران با این مراکز خرید آشنا شوید .

29 مهر 1399

وزیر اقتصاد: برای بهره برداری های سیاسی به بازار بورس ضربه نزنید ، سهامداران خویشتن دار باشند

وزیر امور مالی و دارایی گفت: امیدوارم اجازه بدهند بازار سرمایه همچنان به صورت حرفه ای اداره گردد، از مداخلات سیاسی در امان بماند و عده ای کم لطفی نکنند و برای بهره برداری های سیاسی، به اظهارنظرهایی اقدام نکنند که این بازار را دچار خدشه و آسیب کند.

27 مهر 1399

مسجد سلطانی سمنان؛ یادگار باشکوه عصر قاجار در ایران

بنا و سازه های تاریخی به جا مانده از دوران مختلف، یکی از مهمترین مکانهایی هستند که گردشگران برای دیدن آنها رخت سفر می بندند. در میان ابنیه های تاریخی، مکانهای مذهبی و آیینی بدلیل ارج و قرب بیشتر و گاهی بدلیل سرمایه گذاری های پادشاهان، دارای تزئینات،...

24 مهر 1399

این خبر را وارد کنندگان برنج بخوانند

گیلان نماینده مردم لنگرود گفت: تا سرانجام زمان تعیین شده، ورود به توزیع برنج وارداتی ممنوع است و قانون با دقت در این زمینه اجرایی می گردد.

22 مهر 1399

چین: با هرگونه فشار و تحریم علیه ایران مخالف هستیم

سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به فشار آمریکا بر شورای امنیت برای فعال سازی مکانیزم ماشه اظهار کرد: چین با هرگونه فشار و تحریم علیه ایران مخالف است و مذاکره را تنها راهکار مساله هسته ای ایران می دانیم.

21 مهر 1399

چرا آلبرتا به مراتب بیش از کبک نگران شرایط مالی است ؟

تفاوت های ناحیه ای در کانادا حائز اهمیت بوده و در حال رشد می باشد. بر اساس یک تحقیق جدید، احساس عدم امنیت شغلی و جدا افتادگی در آلبرتا رو به رشد است در حالی که ساکنان کبک از اقتصاد بهینه بهره مند بوده و تغییرات اقلیم را به عنوان با اهمیت ترین موضوع توجه...

17 مهر 1399

خودداری 2 وزارتخانه از ارائه اطلاعات به سامانه ملی املاک و اسکان

در شرایطی که شناسایی واحد های مسکونی خالی با محدودیت های اطلاعاتی در حال انجام است، برخی از دستگاه های اجرایی نظیر وزارت نیرو و وزارت نفت نسبت به ارائه اطلاعات به این سامانه اقدام نکرده اند.

16 مهر 1399

بسته اقتصادی 1.57 میلیارد پوندی دولت برای نجات میراث فرهنگی انگلستان

بخش موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی انگلستان به دنبال شیوع ویروس کرونا دچار بحران جدی شده و خسارت های سنگینی را متحمل شدند. بنابراین اگر دولت با یاری های اقتصادی بلاعوض خود به سوی نجات این بخش ارزشمند کشور نشتابد، دیری نمی گذرد که بخش میراث فرهنگی و موزه...

15 مهر 1399

کامالا هریس معاون جو بایدن شد

جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا، سناتور کامالا هریس، رقیب سابقش در رقابت های درون حزبی، را به عنوان معاون خود در کارزار رقابت با دونالد ترامپ برگزیده است.

12 مهر 1399

ترامپ: از نشست مجازی شورای امنیت پیرامون ایران بی اطلاعم!

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به درخواست همتای روسی خود مبنی بر برگزاری نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل متحد با مشارکت ایران و آلمان گفت: هنوز در این مورد به من چیزی گفته نشده است، این را شنیده ام اما تا الان به من نگفته...

11 مهر 1399

آغاز رای گیری شورای امنیت درباره پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی آمریکا

جلسه رای گیری شورای امنیتی برای اعلام نظر اعضا درباره پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آغاز شد.

11 مهر 1399

ظریف: آمریکا از روی استیصال موضع دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس را اجماع منطقه ای می نامد

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری اعلام کرد که آمریکا به قدری از احتمال موفقیت کوشش هایش برای تمدید تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت علیه ایران ناامید شده که موضع شخصی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس را اجماع منطقه ای علیه ایران می نامد!

10 مهر 1399

مأموریت اصلی کاوشگر تس ناسا با موفقیت خاتمه یافت

کاوشگر تس (TESS) ناسا که برای یافتن سیارات فراخورشیدی فعالیت می کند، مأموریت اصلی خود را کامل کرد و وارد فاز بعدی برای جست وجوی حیات در آن سوی مرزهای منظومه شمسی شد.

9 مهر 1399

خبرنگاران 100 هکتار به مساحت شهرک صنعتی گنبدکاووس افزوده شد

گنبدکاووس - خبرنگاران - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس گفت: با پیگیری های اجرا شده و مساعدت شرکت شهرک های صنعتی گلستان، 100 هکتار به مساحت شهرک صنعتی این شهرستان افزوده شد و گستره آن به 200 هکتار رسید.

9 مهر 1399

10 ایده طلایی برای دکوراسیون هوشمند خانه : از قفل دیجیتال تا پرده برقی

امروزه بیشتر فناوری های موجود در بازار، تعامل شما با تک تک اجزا و قسمت های خانه را آسان تر نموده است. این تکنولوژی ها باعث می شوند تا خانه های شما از هر زمان دیگری انرژی کمتری مصرف نمایند، راحت باشند و به شما توانایی بیشتری برای مدیریت خانه ببخشند. نکته...

6 مهر 1399
تعداد: (152)