وزنه برداری قهرمانی دنیا، برگزاری رقابت های دسته 76 کیلوگرم در غیاب ملی پوش ایران، باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست

به گزارش مجله ایرکا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی دنیا در حالی به میزبان تاشکند پیگیری شد که دختر ملی پوش ایرانی به علت مصدومیت حضور در رقابت های دنیای را از دست داده است.

وزنه برداری قهرمانی دنیا، برگزاری رقابت های دسته 76 کیلوگرم در غیاب ملی پوش ایران، باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست

به گزارش خبرنگاران، با توجه به عدم برگزاری مسابقات وزنه برداری در سال 2020 و موکول شدن المپیک توکیو به سال 2021، فدراسیون دنیای نیز مثل بسیاری از فدراسیون های بین المللی تصمیم گرفت در سال المپیک، برخلاف ادوار گذشته رقابت های دنیای را برگزار کند و میزبانی این رقابت ها نیز به تاشکند ازبکستان سپرده شد.

این پیکارها از روز 16 آذر شروع شده و نمایندگان ایران نیز روی تخته رفته اند که تا به امروز مصطفی جوادی پیروز به کسب مدال 2 نقره و یک برنز دسته 81 کیلوگرم شده است.

امروز این رقابت ها در دسته 76 کیلوگرم زنان پیگیری شد و قرار بود الناز باجلانی نماینده ایران در پیکارهای این دسته باشد، اما او تیم ملی وزنه برداری را در سفر به تاشکند همراهی نکرد.

داود باقری رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در این خصوص به خبرنگاران گفت: باجلانی به علت مصدومیت به تاشکند نرفت، البته مصدومیت او خیلی جدی نیست.

سیده الهام حسینی، فاطمه یوسفی و یکتا جمالی سه نماینده وزنه برداری بانوان ایران در مسابقات قهرمانی دنیا هستند که در روزهای آینده روی تخته خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1271

به "وزنه برداری قهرمانی دنیا، برگزاری رقابت های دسته 76 کیلوگرم در غیاب ملی پوش ایران، باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری قهرمانی دنیا، برگزاری رقابت های دسته 76 کیلوگرم در غیاب ملی پوش ایران، باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید