5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا

به گزارش مجله ایرکا، خبرنگاران/قزوین رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین گفت: حادثه آتش سوزی در یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم سازی بوئین زهرا در نهایت 5 مصدوم و 3 مفقودی در پی داشت که امدادگران در جستجوی افراد مفقود شده هستند.

5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا

دکتر سهیل سلطانی اظهار کرد: حادثه آتش سوزی در یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم سازی بوئین زهرا در نهایت 5 مصدوم و 3 مفقودی در پی داشت.

وی بیان نمود: 3 مصدوم این حادثه، یک آقای 30 ساله تروما به قفسه سینه، مصدوم دیگر آقای 17 ساله تروما به دست، مصدوم دیگر یک آتش نشان 38 ساله تروما به پا بود که پس از اقدامات اولیه 2 مورد به وسیله آمبولانس اورژانس پایگاه آراسنج و یک مورد به وسیله آمبولانس اورژانس پایگاه بوئین زهرا جهت انجام اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان امیرالمومنین (ع) بوئین زهرا منتقل شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین، این مسئول گفت: 2 مورد هم مصدوم سرپایی در محل حادثه حضور داشتند که اقدامات درمانی در محل حادثه انجام شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین از اقدام امدادگران در جستجوی افراد مفقود شده اطلاع داد و گفت: آتش سوزی درنهایت در ساعت 20:30 با کوشش فراوان عوامل آتش نشانی مهار شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1328

به "5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید