به گفته سخنگوی امنیت عمومی صدها شکایت در مورد این برنامه دریافت شده است

به گزارش مجله ایرکا، مارکو مندیچینو، وزیر امنیت عمومی، گفت که از مقامات مرزی خواسته است تا در صورت فراموش کردن یا عدم استفاده از برنامه دولتی Arrive CAN، به مسافران اجازه دهند اطلاعات سفر خود را در مرز ارائه دهند.

به گفته سخنگوی امنیت عمومی صدها شکایت در مورد این برنامه دریافت شده است

تا کنون، هرکسی که مایل به ورود به کانادا بود باید جزئیات سفر خود را در این برنامه وارد می کرد، در غیر اینصورت در صورت مسافرت با هواپیما یا قطار احتمال این وجود داشت که از ورودش جلوگیری شود یا با قرنطینه دو هفته ای پس از ورود روبرو شود.

این برنامه اطلاعاتی را درباره جایی که مسافر بوده است، هدف از سفر، اطلاعات تماس، اطلاعات واکسیناسیون، نتایج آزمایش کووید-19 قبل از سفر و برنامه قرنطینه در کانادا جمع آوری می کند.

راکل دانچو، سخنگوی محافظه کار امنیت عمومی گفت که نمایندگان مجلس صدها شکایت در مورد این سیاست دریافت کرده اند، از جمله اینکه این برنامه غیرقابل دسترس و غیرقابل اعتماد است.

وزیر مندیچینو می گوید که دولت هرگز در اتخاذ تدابیری برای محافظت از کانادایی ها در مرز، به ویژه با توجه به ظهور نوع تازه اومیکرون تردید نخواهد کرد.

او می گوید که از آژانس خدمات مرزی کانادا خواسته است تا به مسافران این امکان را بدهد که به جای این برنامه اطلاعات خود را شخصاً ارائه دهند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1302

به "به گفته سخنگوی امنیت عمومی صدها شکایت در مورد این برنامه دریافت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به گفته سخنگوی امنیت عمومی صدها شکایت در مورد این برنامه دریافت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید