اخبار سیاسی

خبرنگاران استعفای مقام ارشد اروپایی در واکنش به ناکامی اروپا در مهار کرونا

تهران- خبرنگاران- مائورو فراری رییس شورای تحقیقات اروپایی روز گذشته به دلیل نومیدی از عملکرد سیستم خود در مقابله با گسترش کرونا در قاره سبز استعفا داد.

7 خرداد 1399

سازمان بهداشت جهانی خبر رویترز درباره عراق را تکذیب کرد

فارس نوشت: سازمان بهداشت جهانی آمار خبرگزاری رویترز از شمار کل مبتلایان به کرونا در عراق را نادرست خواند و گفت که رویترز هیچ سند و مدرکی برای اثبات ادعای خود ندارد.

6 خرداد 1399

آلمان و فرانسه شرایط قرمز اعلام کردند

ایرنا نوشت: آلمان و فرانسه به عنوان دو قدرت مالی عظیم اتحادیه اروپا از شروع دوره رکود سنگین در پی طولانی شدن بحران کرونا در این کشورها خبر دادند.

5 خرداد 1399

رویترز افشا کرد: ترامپ درباره عربستان تصمیم گرفته است

ایرنا نوشت: درحالی که عربستان برای شروع مرحله تازه جنگ نفتی با روسیه آماده شده است، آمریکا از اتحاد نفتی با سعودی ها منصرف شد و ریاض و مسکو را به گفت وگو فراخواند.

31 اردیبهشت 1399

آمریکا معافیت های هسته ای ایران را 60 روز دیگر تمدید کرد

به گزارش تجارت نیوز، مورگان اورتاگس شامگاه دوشنبه در بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد گسترش مداوم فعالیت های هسته ای ایران قابل قبول نیست. اخاذی هسته ای رژیم از بزرگترین تهدیدات برای صلح و امنیت بین المللی است.

30 اردیبهشت 1399

اهداف آمریکا در خروج از پایگاه های عراق شیطانی است، آمریکا خیرخواه عراق نیست

نماینده مجلس عراق نسبت به خروج نیروهای آمریکایی از برخی پایگاه ها هشدار داد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سازمان ملل بر ضرورت لغو تحریم کشورها برای مبارزه با کرونا تأکید کرد

تهران-خبرنگاران- استفان دوجاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد آدینه شب گفت: باید تحریم کشورها برای مقابله با ویروس کرونا برداشته گردد.

28 اردیبهشت 1399

آمریکا با آزاد کردن دارایی های ایران در بحران کرونا موافقت کرد؟

وب سایت واشنگتن فری بکن بامداد شنبه نهم فروردین ماه به نقل از وزارت خارجه آمریکا نوشت که واشنگتن در شرایط بحرانی کرونا با آزاد کردن دارایی های نقدی ایران موافقت نکرده است.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمار قربانیان کرونا در انگلیس از مرز 1000 نفر گذشت

لندن- خبرنگاران- وزارت بهداشت انگلیس عصر شنبه گفت که تعداد مبتلایان فوت شده به ویروس کرونا در این کشور از مرز یک هزار نفر عبور کرد.

26 اردیبهشت 1399

کرونا در اروپا، از گسترش کنترل های مرزی در آلمان تا پیشی دریافت اسپانیا از ایتالیا در تعداد مبتلایان

جدیدترین اخبار کرونا از اروپا از پیشی دریافت اسپانیا از ایتالیا در آمار مبتلایان به کرونا و گسترش کنترل های مرزی در آلمان برای مقابله با شیوع کرونا حکایت دارد.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آلمان اخراج پناهجویان افغان را به علت کرونا متوقف کرد

تهران - خبرنگاران - وزارت کشور آلمان بیان کرد که به علت محدودیت های مسافرتی ناشی از شیوع ویروس کرونا ، برای اولین بار اخراج پناهجویان افغانستان به کشورشان را به حالت تعلیق درآورده است.

24 اردیبهشت 1399

رایزنی ظریف و همتای کنیایی درباره شیوع جهانی کرونا و تحریم های آمریکا

در رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و کنیا درباره شیوع جهانی کرونا، نقش مخرب تحریم های آمریکا در جهت مقابله با کرونا در ایران و مسائل انسانی مربوط به زندانیان مصاحبه شد.

19 اردیبهشت 1399

4 هزار مسافر در اردن قرنطینه شدد

وزیر مشاور در امور رسانه اردن از قرنطینه کردن چهار هزار و 100 مسافر که روز گذشته وارد این کشور شده اند، خبر داد.

16 اردیبهشت 1399

نسخه جبران خسارت های مالی کرونا

خبرنگاران: ابعاد گسترده آثار سوء شیوع بیماری کرونا بر اقتصاد موجب شد تا کشورهای درگیر با این بیماری، راهکارهای مختلفی را به منظور عبور از شرایط به وجود آمده درنظر گیرند.

15 اردیبهشت 1399

رایزنی بارزانی با نماینده دبیر کل سازمان ملل در امور عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از شفق نیوز، نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با جنین پلاسخارت نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور عراق درباره تحولات سیاسی عراق بحث و گفتگو کرد.

15 اردیبهشت 1399

تشکیل کمیسیون نظارت و رسیدگی به شکایات مردمی از تأسیسات گردشگری قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین خبر داد: در راستای اجرای دستورالعمل های ملی و استانی مقابله با ویروس کرونا، به شکایات و گزارش های مردمی از تاسیسات گردشگری توسط کمیسیون نظارت و رسیدگی به شکایات دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان...

13 اردیبهشت 1399

محکومیت های داخلی حمله آمریکا به مقرهای حشد شعبی عراق

رهبر جریان حکمت ملی عراق و شماری از نمایندگان مجلس و جریان های سیاسی عراق حمله تجاوزکارانه آمریکا به پایگاه های حشد شعبی و ارتش را محکوم کردند.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نگرانی ها از ادامه کشمکش سیاسی اشرف غنی و عبدالله عبدالله

کابل - خبرنگاران - چندی است که مردم افغانستان، شخصیت های بین المللی و کارشناسان امور افغانستان نگران ادامه کشمکش سیاسی و افزایش اقدامات تحریک آمیز رهبران افغانستان علیه یکدیگر به ویژه بعد از سرانجام مراسم دوگانه تحلیف ریاست جمهوری هستند.

11 اردیبهشت 1399

هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با کرونا

رییس مجلس شورای اسلامی در ملاقات وزرای کشور و بهداشت، ضمن دریافت آخرین گزارش ملی از فرایند شیوع کرونا و اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با آن، بر هماهنگی کامل و صد در صدی کلیه دستگاه ها در فاز جدید مبارزه با این بیماری تاکید نمود.

10 اردیبهشت 1399

فدراسیون فوتبال اعلام جنگ کرد

سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال برخلاف اظهارات دادستان دیوان محاسبات و وزیر ورزش می گوید که بازنشسته ها می توانند مطابق قانون در سمت های نواب رئیس و اعضای هیات رئیسه حضور داشته باشند، موضوعی که با این تضاد آشکار دیدگاه، بمعنی اعلان جنگ خواهد بود. ...

6 اردیبهشت 1399
تعداد: (56)