تکمیل 73 پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان بوشهر

به گزارش مجله ایرکا، 73 پروژه مسئولیت اجتماعی به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران در سال 99 در استان بوشهر تکمیل و تحویل شده است.

تکمیل 73 پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان بوشهر

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز، در سال 1399 با 229 میلیارد ریال اعتبار، 73 پروژه مسئولیت اجتماعی شامل یک پروژه آموزشی، 16 پروژه ورزشی، 10 پروژه بهداشتی، 2 پروژه آبرسانی، 42 پروژه طرح هادی و 2 پروژه خدماتی به دستگاه های بهره بردار تحویل داده است.

پروژه های طرح هادی با هدف توسعه کمی و کیفی راه های روستایی و زمینه ساز آبادانی روستاها و بهره مندی روستاییان از خدمات عمرانی نفت، تکمیل پروژه های علوم پزشکی، به منظور افزایش متراژ درمانی و ایجاد و توسعه تخت درمانی و بهبود وضع مراکز درمانی و افزایش میزان اشتغال در این حوزه در سطح استان و تکمیل پروژه های آموزشی و ورزشی نیز برای افزایش سرانه فضاهای آموزشی و ورزشی در سطح استان و بهره مندی شهروندان از پروژه ها و فراهم شدن فرصت اشتغال به واسطه اجرای این پروژه ها انجام می گردد.

مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 888

به "تکمیل 73 پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل 73 پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت در استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید