قربانی: مجیدی به حرف فرگوسن گوش کند

به گزارش مجله ایرکا، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است کادرفنی استقلال به حرف الکس فرگوسن برای ادامه کارشان در نیم فصل دوم توجه کنند.

قربانی: مجیدی به حرف فرگوسن گوش کند

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر و قهرمانی این تیم در نیم فصل اول گفت: وقتی تیمی خوب است، نتایج خوبی هم می گیرد. امیدوارم این فرایند تا آخر فصل ادامه داشته باشد و استقلال قهرمان لیگ شود. من برخی از بازی های استقلال را در نیم فصل اول ندیدم. مربیان کنار تیم هستند و نقاط ضعف و قوت تیم را می دانند.

وی در مورد انتقاد برخی از کارشناسان از سبک بازی استقلال در نیم فصل اول گفت: من کنار گود نشسته ام و برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. کسانی که بیرون نشسته اند، خیلی کارشناس هستند! بهتر است فرهاد مجیدی و سایر اعضای کادرفنی استقلال داخل هر دو گوش خود پنبه بگذارند و به حرف کسی گوش ندهند.

بازیکن پیشین استقلال بیان کرد: از الکس فرگوسن پرسیدند یک مربی برای موفقیت به چیزی لازم دارد که پاسخ داد پنبه برای گذاشتن داخل گوش ها! کادرفنی استقلال کاری که فکر می کند درست است را انجام دهد. آنها بهتر می دانند نقاط ضعف و قوت استقلال چیست. قضاوت کردن کار راحتی است، ولی کاری به این چیزها ندارم و برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. در فوتبال شانس و این مسائل معنا ندارد. آنها باید با این فرایند ادامه دهند تا قهرمان شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1401 بروزرسانی: 7 فروردین 1401 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1338

به "قربانی: مجیدی به حرف فرگوسن گوش کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: مجیدی به حرف فرگوسن گوش کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید