نایجل فاراژ: هیچ کس کاریزمای ترامپ را ندارد

به گزارش مجله ایرکا، نایجل فاراژ، بنیانگذار حزب بریگزیت انگلیس نشست نیم ساعته روز دوشنبه خود با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در محل اقامتگاه وی در مارالاگو را یک نشست دوستان خواند که متمرکز بر عناوین مرتبط با شاهزاده فیلیپ و ملکه انگلیس، فرایند توزیع واکسن در انگلیس و انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا در کنار مسائل دیگر بوده است.

نایجل فاراژ: هیچ کس کاریزمای ترامپ را ندارد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اکتبر 2020 در جریان یک تجمع انتخاباتی در آریزونا از نایجل فاراژ، بنیانگذار حزب بریگزیت به روی صحنه دعوت کرده و او را یکی از قدرتمندترین مردان در اروپا خواند. فاراژ نیز در پاسخ از ترامپ به عنوان شجاع ترین و منعطف ترین شخصی که تا به امروز در زندگی ام با او ملاقات داشته ام تعریف کرد.

نایجل فاراژ در مصاحبه با نشریه تلگراف گفت، رئیس جمهور سابق آمریکا همچنان که در اقامتگاه مارالاگو در حالت شنیدن به سر می برد، خیلی خیلی سخت مشغول فکر کردن درباره نامزدی برای انتخابات 2024 آمریکا است.

وی اضافه کرد که ترامپ باید درخصوص سومین نامزدی احتمالی اش برای انتخابات آمریکا تصمیمی عظیم اتخاذ کند و این رئیس جمهور چهل و پنجم آمریکا را به عنوان تنها مردی که می تواند این کار را انجام دهد توصیف کرد. بنا به گفته بنیانگذار حزب بریگزیت، هیچ کس کاریزمای ترامپ را ندارد.

فاراژ در پاسخ به سوالی درباره واکنش ترامپ گفت که این رئیس جمهور سابق آمریکا گوش فرا داد و این که او در یک چارچوب ذهنی برای شنیدن به سر میبرد.

این سیاستمدار انگلیسی در عین حال گفت که ترامپ به ابراز ناخرسندی از نحوه اجرای انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر گذشته آمریکا پرداخت. او همچنین اضافه کرد، این رئیس جمهور سابق آمریکا هم اکنون معتقد است که دموکراتها دارند به چپ متمایل می شوند.

فاراژ در پاسخ به سوالی درباره این که آیا ترامپ به طرح هیچ گونه اظهار نظری در خصوص دولت بایدن پرداخت گفت، فکر نمی کند که ترامپ 74 ساله ابدا از بایدن آزرده خاطر باشد.

وی اضافه کرد: ترامپ واقعا فکر نمیکند که او رهبری می کند و فکر می کند که دموکراتها دارند به جهت چپ گرایش پیدا می کنند.

به گفته فاراژ، آنها در عین حال به مساله رای گیری پستی هم پرداختند و بنیانگذار حزب بریگزیت تاکید دارد که آمریکا باید دنباله روی فرانسه بوده و اجازه به اتفاق افتادن آن ندهد که این تایید ضمنی عدم برگزاری انتخابات پستی در فرانسه است.

همچنین فاراژ گفت که ترامپ وزن کم کرده و واقعا بسیار راضی به نظر می رسد.

به گفته فاراژ 57 ساله، این رئیس جمهور سابق آمریکا خیلی زیاد گلف بازی می کند و عاشق آن است.

فاراژ اظهار کرد، ترامپ در جریان نشست مارالاگو به ابراز نگرانی برای ملکه الیزابت دوم که به گفته او بعد از مرگ شوهرش شاهزاده فیلیپ در حال گذراندن زمانی واقعا سخت است پرداخت.

وی اضافه کرد: تحسین ترامپ از او بیشتر از هر کس دیگری در جهان است. من فکر نمی کنم که ترامپ آنطور که به ملکه انگلیس احترام می گذارد به کس دیگری احترام بگذارد. او عاشق انگلیس است و عاشق ملکه است. او نگران تصاویر ملکه در حالی که تنهاست و جدا افتاده به نظر می رسد، است. به گفته فاراژ، ترامپ بر احترام زیادش به خاطر آنچه که ملکه انجام میدهد، تاکید مجدد می کند.

فاراژ درخصوص مصاحبه اوپرا وینفری با شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل در مارس 2021 اظهار کرد که ترامپ گفت دیدگاه هایش درباره مگان مارکل کاملا شناخته شده هستند.

همچنین فاراژ بیان داشت که ترامپ از بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس و نحوه اجرای برنامه واکسیناسیون کرونا در کشور وی تحسین کرده و به گفته فاراژ، این رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین برای بوریس جانسون آرزوهای خوب می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 954

به "نایجل فاراژ: هیچ کس کاریزمای ترامپ را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایجل فاراژ: هیچ کس کاریزمای ترامپ را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید