کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند

به گزارش مجله ایرکا، فرماندار ویژه مهاباد گفت: آمار واکسیناسیون کارمندان واکسن نزده جهت اعمال محدودیت ها به فرمانداری این شهرستان ارائه شود.

کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند

عارف خدرلو فرماندار ویژه مهاباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از مهاباد، اظهار کرد: روسای ادارات لیست کارمندان واکسن زده و واکسن نزده را برای آمارگیری درصد واکسیناسیون آماده و از طریق شبکه بهداشت و درمان به فرمانداری ارائه کنند

خدرلو اضافه کرد هم اکنون بیش از 40 هزار نفر از شهروندان مهابادی نسبت به دریافت حداقل یک دز واکسن کرونا اقدام نکرده اند که برای سلامتی جامعه و دیگر افراد تهدیدآمیز هستند.

فرماندار ویژه مهاباد اذعان کرد: اتاق اصناف هم بازرسی و آمارگیری مقدار واکسیناسیون در بازارچه ها، تاناکورا و مراکز تجاری را تهیه و برای اعمال محدودیت برای افرادی که از تزریق واکسن خودداری کرده اند را در اختیار داشته باشند.

این مقام مسئول با تاکید براینکه شهروندان در رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهتمام ویژه ای داشته باشند، گفت: تمام امکانات و توان بخش های دولتی و خصوصی باید در اختیار طرح واکسیناسیون سراسری کووید-19 قرار گیرد تا ایمنی نسبی در سطح جامعه ایجاد شود.

انتهای پیام / س خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 1227

به "کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند" امتیاز دهید

1 کاربر به "کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید