کسب و کار

با خدمات گوتوسفر، مسافرت ساده و لذت بخش می گردد

توسعه دانش گردشگری در کنار نوآوری های مدرن، نیازمند ذهنیت هایی خلاق برای برداشتن گام های تازه در رسیدن بشر به رویای همیشگی سیر و سیاحت در جغرافیا و فرهنگ های دیگر است. یعنی همان گامی که مجموعه سیاحتی GoToSafar برداشته است.

16 اردیبهشت 1401

افتتاح نخستین بازارچه صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران در زنجان

نخستین بازارچه صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران در کنار رختشویخانه زنجان با حضور معاون صنایع دستی سازمان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استاندار و رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی پیش از ظهر امروز افتتاح شد.

31 فروردین 1401

دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی ایران بایو شروع بکار کرد

صبح امروز دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی ایران بایو با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.

27 فروردین 1401

راهنمای خرید در آنتالیا (قسمت دوم)

در این قسمت به سراغ بعضی از مراکز مهم خرید در آنتالیا می رویم و نکاتی در خصوص خرید از این شهر زیبا و توریستی را بیان می کنیم.

16 اسفند 1400

4 عامل موثر بر فرهنگ بازاریابی درون سازمان

چه مواردی بر فرهنگ بازاریابی درون سازمانی موثر است؟فرهنگ بازاریابی درونی یک شرکت در نتیجه سیاست ها، فرایند ها و ارتباطات و درگیری کارمندان ظهور می کند. از راه یکپارچه کردن اهداف توسعه ای کارمندان با هدف استراتژیک شرکت خود، تشویق به مشارکت در فرآیندهای...

14 اسفند 1400

تور ترکیه ارزان: ترکیه تا سال 2023 از جنگنده بومی خود رونمایی خواهد نمود

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه خاطرنشان کرد که دولتش تصمیم دارد تا سال 2023 از جنگنده بومی خود رونمایی کند.

9 اسفند 1400

عیدی سال 1401؛ کارگران چقدر عیدی می گیرند؟

اصغر آهنی ها درباره اندازه حداقل و حداکثر عیدی کارگران در امسال گفت: اندازه حداقل عیدی کارگران در امسال برابر با دو برابر حداقل دستمزد و حداکثر رقم عیدی نیز برابر با سه برابر حداقل دستمزد خواهد بود.

26 بهمن 1400

نکاتی برای جلوه بیشتر به دکوراسیون اداری

اگر سبک طراحی دفتر کار شما مجذوب کننده نباشد بر بهره وری کارمندان شما تأثیر می گذارد. سعی کنید به فضای داخلی دفتر خود نگاه کنید، آیا تاثیر خوبی بر بهره وری و راحتی و آرامش شما می گذارد؟

24 بهمن 1400

عبدالملکی: سامانه جامع کاریابی راه اندازی شد

حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه جامع کاریابی برای معرفی کارجویان به کارفرمایان و تحقق ایجاد اشتغال یک میلیون و 850 هزار نفری راه اندازی شد.

12 بهمن 1400

موتمنی: با این روال قیمت خودروسازان در دراز مدت ورشکسته خواهند شد

رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی تهران گفت: خودروسازان بیش از هر فراوری کننده ای دچار ضرر و زیان شده اند و باید فاصله قیمت کارخانه و بازار نصیب فراوریکننده گردد.

5 بهمن 1400

امیکرون نمایشگاه کتاب بروکسل را تعطیل کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اکتوالیته- ظهور سویه تازه ویروس کرونا معروف به امیکرون، محدودیت های فعلی، نامشخص بودن شرایط بهداشتی، عدم استقبال مردم و غرفه داران در شرایط ناایمن موجود و ابهامات متعدد دیگر در طی سه ماه آینده برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب...

2 بهمن 1400

اسراری در جعبه سیاه زمین برای نسل های آینده

جعبه سیاه ساخته شده از فولاد، اطلاعات زمین را در خود ذخیره می نماید تا آن ها را به نسل های آینده ارائه دهد.

30 دی 1400

نخستین رویداد تکنولوژی کشور در منطقه آزاد اروند رخ داد، رونمایی از گوشی شاهین 3

خبرگزاری خبرنگاران-با حضور جمعی از مسئولان و مردم شهرهای آبادان و خرمشهر، نخستین رویداد تکنولوژی داخلی کشور در قالب رونمایی از گوشی شاهین 3 پرچمدار تازه شرکت ارتباط همراه گویا اروند جنرال لوکس در منطقه آزاد اروند رخ داد.

26 دی 1400

رایتل اسناد رشد 31 درصدی در فروش تجمیعی را منتشر کند!

در حالی که طی یک سال گذشته سهم سیم کارت های فعال رایتل در مجموع سیم کارت های فعال کشور تنها از 3.32 درصد به 3.86 درصد رسیده است، شستا به استناد گزارش های اقتصادی رایتل ادعا نموده است که این اپراتور به رشد 31 درصدی در فروش تجمیعی نسبت به دوره شش ماهه مشابه...

14 دی 1400

فستیوال های معروف سئول در فصل بهار

زمستان های کره جنوبی طولانی هستند به همین علت مردم با شروع فصل بهار و گرم شدن هوا هیجان زده و شاد می شوند. در فصل بهار فستیوال های زیادی در سئول برگزار می گردد که امروز در مجله گردشگری دورونزدیک بعضی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. خرید مقرون به صرفه...

11 دی 1400

سفر تنش زای هیأت آمریکایی به تایوان، علی رغم هشدارهای چین

هیأتی از قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا علی رغم هشدارهای صریح چین، به تایوان سفر و با رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.

10 دی 1400

قوت گیری جریان تقاضا در بورس تهران

تهران (پانا) - امروز 25 آبان 1400 جریان تقاضا در معاملات بورس تهران تقویت یافت، این در حالی بود که شاخص ها همه نزولی شدند.

7 دی 1400

پیگیری مطالبات کارگری و کارفرمایی اولویت مهم وزارت مردم است

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ضرورت پیگیری مطالبات کارگری و کارفرمایی و تبیین حقوق متقابل آن ها گفت: تقویت دانش و آگاهی عمومی و اختصاصی فعالین کارگری از مهمترین اولویت های شرکای سه جانبه در جهت توسعه کیفی این قشر است.

29 آذر 1400

کارمندان واکسن نزده در مهاباد شناسایی می شوند

فرماندار ویژه مهاباد گفت: آمار واکسیناسیون کارمندان واکسن نزده جهت اعمال محدودیت ها به فرمانداری این شهرستان ارائه شود.

21 آذر 1400

تقدیر وزیرارتباطات از همراه اول در بکارگیری جوانان درتحول دیجیتال

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز یکشنبه 16 آبان 1400 عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی معاونان و مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکت ارتباطات زیرساخت ایران، ضمن...

19 آذر 1400
تعداد: (160)