80 درصد واحد های مسکن مهر استان تهران تکمیل شده ، تکمیل 10 درصد دیگر تا هفته دولت

به گزارش مجله ایرکا، تقی زاده گفت: 80 درصد مسکن های مهر در استان تهران تکمیل و تحویل شده است و مابقی آن ها یعنی بیش از 10 درصد تا هفته دولت به اتمام می رسد.

80 درصد واحد های مسکن مهر استان تهران تکمیل شده ، تکمیل 10 درصد دیگر تا هفته دولت

جهت دریافت خدمات آلاچیق فلزی ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به مشخص تکلیف تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران از تحویل بخشی از واحدهای مسکن مهر در هفته دولت و دهه فجر اطلاع داد.

تقی زاده در جلسه شورای مسکن با اشاره به شرایط تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران گفت: 80 درصد مسکن های مهر در استان تهران تکمیل و تحویل شده است و مابقی آنها یعنی بیش از 10درصد تا هفته دولت به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: تعدادی از واحدهای مسکن مهر در پردیس نیز تا دهه فجر تحویل داده می گردد؛ ضمن اینکه بخشی از مسائل این واحدها مربوط به زمین و مباحث حقوقی می باشد که سبب تاخیر در تحویل شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به بعضی مسائل زیرساختی مسکن مهر استان از جمله در حوزه برق و غیره توضیح داد: تا هفته دولت مسائل زیرساختی واحدهای مسکن مهر در پرند و پردیس مرتفع می گردد؛ به علاوه 3 هزار واحد مسکن مهر که تعاونی ها اقدام به ساخت آنها نموده مسائلی دارند که مقرر شد در جلسه ای با اداره تعاون مسائل احصا و این واحدها مشخص تکلیف شوند.

تقی زاده سپس اظهار داشت: 73 هزار واحد مسکن اقدام ملی در استان تهران پیش بینی شده که تا به امروز زمین 63 هزار واحد آماده شده که البته عملیاتی اجرایی آن شروع نشده و با برآورد قیمت زمین و تصمیمات شورای مسکن اجرایی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 270

به "80 درصد واحد های مسکن مهر استان تهران تکمیل شده ، تکمیل 10 درصد دیگر تا هفته دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 درصد واحد های مسکن مهر استان تهران تکمیل شده ، تکمیل 10 درصد دیگر تا هفته دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید