وزیر دفاع یمن: مرحله آینده جنگ برای عربستان دردناک خواهد بود

به گزارش مجله ایرکا، وزیر دفاع یمن در سخنانی با تاکید بر دستاوردها و موفقیت های قابل توجه ارتش و کمیته های مردمی یمن تاکید کرد که مرحله آینده جنگ برای ائتلاف متجاوز عربستان دردناک خواهد بود.

وزیر دفاع یمن: مرحله آینده جنگ برای عربستان دردناک خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از سبانت محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع یمن در خلال بازدید از شماری از مواضع نظامی در محور عملیاتی خب و الشعف در استان الجوف و بررسی شرایط مبارزان در اردوگاه الخنجر٬ پیروزی ها و حماسه های قهرمانانه ارتش و کمیته های مردمی در جبهه های عزت وکرامت برای دفاع از حاکمیت و وحدت و استقلال یمن را ستود.

وی گفت: ما اکنون در مرحله چهارم توازن بازدارندگی استراتژیک هستیم و در برابر تجاوزات و زورگویی و خوی استکباری دشمن که مرتکب جنایت های زیادی علیه زنان و بچه ها شده ٬ گزینه های زیادی داریم و از آمادگی بالایی در زمینه بازدارندگی برخوردار هستیم.

وزیر دفاع یمن به دستاوردها و موفقیت هایی که وزارت دفاع این کشور و ستاد کل نیروهای مسلح طی سالهای جنگ چه در زمینه آماده سازی مجدد سلاح ها و تجهیزات نظامی و چه در زمینه صنایع جنگی داشته اشاره کرد.

محمد ناصر العاطفی افزود که در مرحله پیشرفته ای از مراحل آماده سازی در زمینه فناوری های جدید هستیم که می توانیم با تکنولوژی دشمن مقابله و تاثیرات آن را از بین ببریم.

وزیر دفاع یمن شرح داد که رهبر انقلاب یمن به دشمن توصیه کرد که جنگ را متوقف کند و به محاصره پایان دهد و رئیس شورای عالی سیاسی یمن نیز با ارائه ابتکارهای زیادی به دشمن در صورت ادامه حماقتش و ورود به یک مرحله دردناک تر هشدار داد.

وی تاکید کرد که وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح با اقتدار و شایستگی آماده انتقال به مرحله دردناک تر است.

العاطفی گفت: این کشورهای عضو ائتلاف متجاوز بودند که جنگ ضد کشور ما را آغاز کردند؛ اما اگر ادامه دهند٬ این ما هستیم که تکلیف پایان جنگ را مشخص می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: ccirca.ir شناسه مطلب: 520

به "وزیر دفاع یمن: مرحله آینده جنگ برای عربستان دردناک خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع یمن: مرحله آینده جنگ برای عربستان دردناک خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید